Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد

+4
رعنا شهسوار
امیرعباس حسینی
نیایش میلانی
سمانه سرافراز
8 مشترك

تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Empty تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد

پست من طرف سمانه سرافراز الخميس فبراير 05, 2015 4:35 pm

تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Sardis-hakim-orod-bozorg-410
مجسمه حکیم ارد بزرگ - ساخته عقیل اصلی چوکانلو

مجسمه زیبای حکیم ارد بزرگ توسط هنرمند پیکرتراش شیروانی "عقیل اصلی" ساخته شد . 
عقیل اصلی چوکانلو پیش از این مجسمه ی به ارتفاع 3 متر برای میدان "جعفرقلی زنگلی" شهر شیروان ساخته است .

از طرف خود و همه دوستداران حکیم بزرگ برای این هنرمند گرامی آرزوی موفقیت های بسیار می کنیم .

تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد 2035

تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد 2036

تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد 2037

تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد 26497438671175211352

برچسب‌ها: عقیل اصلی چوکانلو, عقیل اصلی, عقیل اصلی مجسمه ساز و پیکره تراش, سردیس حکیم ارد بزرگ, مجسمه ارد بزرگ
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 137628

https://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Empty رد: تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد

پست من طرف نیایش میلانی الخميس مارس 12, 2015 6:19 pm

واقعا که مجسمه بسیار زیباییست ... دست مریزاد
نیایش میلانی
نیایش میلانی

رتبه : 118364
شهر من : تهران

پست من طرف امیرعباس حسینی الأربعاء أبريل 08, 2015 1:10 am

آدم وقتی با عشق  کار میکنه هنرش و کارش هم به دل میشینه .و این هنرمند با هنرمند های دیگه متفاوت میشه . بله آقای اصل چوکانلو هنرمندی به یاد ماندنی با سخت هنرمندانه مجسمه حکیم اردبزرگ شدند.

سپاس. تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Icon_sunny تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Icon_flower
امیرعباس حسینی
امیرعباس حسینی

رتبه : 118902
شهر من : آبادان

پست من طرف رعنا شهسوار السبت أبريل 11, 2015 3:23 pm

وقتی بچه بودم توی خونمون کتابی بود که درونش عکس مجسمه های میکل آنژ بود اون مجسمه ها  بسیار استادانه و زیبا ساخته شده بودند. من هر روز اون کتاب رو ورق میزدم و اونها رو تماشا میکردم. با اینکه "میکل آنژ "سالهاست که مرده ولی با آثارش همیشه زنده است.

cheers flower
رعنا شهسوار
رعنا شهسوار

رتبه : 115301
شهر من : کیش

پست من طرف reza shahabi السبت أبريل 11, 2015 5:43 pm

مطالب دوستان جالب بود . چند وقت پیش داشتم عکس آثار باستانی رو نگاه میکردم به نا گاه مجسمه حکیم اردبزرگ را دیدم با لباس محلی متعجب شده بودم سریعا توضیح پایین عکس را خواندم نوشته بود تندیس شاهزاده پارتی هزاره قبل از میلاد !!!!!     I love you
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

پست من طرف بردیا الإثنين يونيو 29, 2015 10:55 pm

کاش تندیس و مجسمه کوچک سر حکیم ساخته می شد تا علاقمندانی مثل من می تونستن اون رو برای روی میز کارمان بخریم .
Anonymous
بردیا
مهمان

پست من طرف پرستو مقیمی الإثنين يونيو 29, 2015 10:58 pm

تندیس ها باید از این ابر مرد تاریخ ما ساخته شود .
Anonymous
پرستو مقیمی
مهمان

پست من طرف حامد الثلاثاء يونيو 30, 2015 5:10 pm

با سلام به دوستان عزیز . تندیس زیبایی بود . ولی من امیدوارم از ایشان تندیسی از مس با هنرمندی چیره دست ، در خور حکیم ارد بزرگ ، بسازند .
Anonymous
حامد
مهمان

پست من طرف طناز ایران نژاد الثلاثاء يونيو 30, 2015 5:12 pm

پس چرا یک مجسمه از حکیم در زادگاهش مشهد نیست ؟
من تو مشهد مجسمه علامه اقبال لاهوری را هم دیدم اما مجسمه حکیم ارد بزرگ نیست !
در صورتی که بی نظیر بوتو می گفت من اندیشه هر دوی این بزرگان رو دوست دارم .
آقایان شورای شهر به عنوان یک مشهدی از شما می خواهم که به این موضوع رسیدگی کنید .
Anonymous
طناز ایران نژاد
مهمان

پست من طرف سوگند سهرابی الثلاثاء يونيو 30, 2015 9:41 pm

بردیا نوشته است:
کاش تندیس و مجسمه کوچک سر حکیم ساخته می شد تا علاقمندانی مثل من می تونستن اون رو برای روی میز کارمان بخریم  .

اگر مجسمه کوچک سر حکیم محبوبمان بود من هم حتما یکیشون رو می خریدم .

شنیدم در پنجشیر افغانستان مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمدشاه مسعود را در کنار هم یک مجسمه ساز افغانی ساخته اما از ترس یاغی هایی نظیر داعش و طالبان که با مجسمه و مجسمه سازی شدیدا مخالف هستند مجبور شده آن را در درون زمین دفن کنه . واقعا از شنیدن این خبر شوکه شدم
سوگند سهرابی
سوگند سهرابی

رتبه : 110792
شهر من : میانه

پست من طرف مسیح الأربعاء يوليو 01, 2015 12:07 am

همه ما داریم در باره ساخت تندیس از حکیم ارد بزرگ صحبت میکنیم . اما کسی پیدا میشه این سالهایی که از عمر حکیم ارد بزرگ در راه فرهنگ ایران گذاشته شده رو بتونه بسازه . عمری که ایشان الان در بستر بیماری هستند و فقط حضور معنوی ما مردم ایران درکنارش و عیادت رفتنش ، برایش با ارزش باشد . فقط یه تشکر به خاطر تمام زحماتش . Sad
Anonymous
مسیح
مهمان

پست من طرف reza shahabi الأربعاء يوليو 01, 2015 1:43 am

سوگند سهرابی نوشته است:شنیدم در پنجشیر افغانستان مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمدشاه مسعود را در کنار هم یک مجسمه ساز افغانی ساخته اما از ترس یاغی هایی نظیر داعش و طالبان که با مجسمه و مجسمه سازی شدیدا مخالف هستند مجبور شده آن را در درون زمین دفن کنه . واقعا از شنیدن این خبر شوکه شدم

من هم این خبر را در وایبرم دیدم البته به این گونه که مجسمه به شکلی پنهانی در شهر هرات توسط یک نقاش و مجسمه ساز افغان در حال ساخت بوده و به مرحله قالب گیری رسیده بوده که گویا این خبر افشا شده به گوش برخی از نیروهای طالبان رسیده و آنها هم برای آن هنرمند پیام تهدیدآمیز می فرستند.
از این رو مجسمه ساز مجبور به دفن آن اثر هنری می شود این مجسمه پیکره ایستاده احمدشاه مسعود و حکیم ارد بزرگ در کنار هم بوده در حالی که دست احمد شاه مسعود بر روی شانه حکیم بزرگ بوده و با دست دیگرش افق را نشان می داده است. استاد پیکره ساز و نقاش گفته این مجسمه را به سفارش یک تاجر پنجشیری می ساخته و می خواستن این مجسمه را به شهر بازارک مرکز ولایت پنجشیر منتقل کنند. این هنرمند هراتی گفته فضا برای آفرینش هنری در افغانستان بسیار بد است و او هم مانند دیگر اساتید هنر تصمیم به مهاجرت از کشورش را دارد .

جالب اینجاست که در تمام دنیا مجسمه ها را از زیر زمین در میارن و میزارن تو موزه و از دیدنش لذت می برند اما در افغانستان یک هنرمند مجبور میشه اثر هنری اش را با دستان خودش در خاک کنه !...
المرفقات
تندیس حکیم ارد بزرگ ساخته شد Attachment
herat.jpg وضعیت فجیع هنر در افغانستانلا تتوفر على صلاحيات كافية لتحميل هذه المرفقات.(64 Ko) عدد مرات التنزيل 79
-Afghanistan_Harat.jpg ولایت هرات افغانستانلا تتوفر على صلاحيات كافية لتحميل هذه المرفقات.(54 Ko) عدد مرات التنزيل 47
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

پست من طرف سعداله الأربعاء يوليو 01, 2015 2:52 pm

عزیزان چه خوب بود مجسمه ای برنزی و بزرگ به دست هنرمندان ایتالیایی از حکیم ارد بزرگ ساخته میشد . و در یکی از میادین تهران بزرگ، گذاشته میشد. و نام آن میدان هم را میدان حکیم ارد بزرگ می گذاشتند . این خود، یه تشکر کوچک از حکیم ارد بزرگ است.

Anonymous
سعداله
مهمان

پست من طرف سمانه سرافراز الأربعاء يوليو 01, 2015 8:33 pm

سعداله نوشته است:

عزیزان چه خوب بود مجسمه ای برنزی و بزرگ به دست هنرمندان ایتالیایی  از حکیم ارد بزرگ ساخته میشد . و در یکی از میادین تهران بزرگ، گذاشته میشد. و نام آن میدان هم را میدان حکیم ارد بزرگ می گذاشتند . این خود، یه تشکر کوچک از حکیم ارد بزرگ  است.  

واقعا چرا نیست ؟ Crying or Very sad
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 137628

https://hakimorod.forumfa.net

پست من طرف سوگند سهرابی الأربعاء يوليو 01, 2015 10:06 pm

سمانه سرافراز نوشته است:
سعداله نوشته است:

عزیزان چه خوب بود مجسمه ای برنزی و بزرگ به دست هنرمندان ایتالیایی  از حکیم ارد بزرگ ساخته میشد . و در یکی از میادین تهران بزرگ، گذاشته میشد. و نام آن میدان هم را میدان حکیم ارد بزرگ می گذاشتند . این خود، یه تشکر کوچک از حکیم ارد بزرگ  است.  

واقعا چرا نیست ؟ Crying or Very sad

سلام
دو تا نکته به ذهنم رسید در باره این موضوع
اولیش اینه که ما پیکره تراشهای بسیار خوبی در ایران داریم که متاسفانه درست معرفی نشده اند و باید از آنها انتظار خلق مجسمه حکیم ارد بزرگ رو داشت
دومیش هم این است که مجسمه های برنزی در پایتخت امنیت ندارن همون فایبرگلاس هم باشه کفایت می کنه هنوز بعد از چهار سال از سرنوشت مجسمه های گمشده قبلی خبری نشده مجسمه‌ها آثاری شاخص از هنرمندانی مطرح بودند، که می توان از بین آنها مجسمه‌ی ستارخان واقع در خیابان ستارخان و مجسمه‌ی باقرخان واقع در خیابان شهرآرا که هر دو از آثار شهریار ضرابی بودند ، مجسمه‌ی صنیع خاتم از حمید شانس واقع در پارک ملت، مجسمه‌ی زندگی از فاطمه امدادیان و مجسمه‌ای از محمد مددی واقع در خانه‌ی هنرمندان ایران، مجسمه‌ی استاد شهریار از علی قهاری در پارک دانشجو، دو مجسمه‌ از دکتر شریعتی در پارک شریعتی از حمید شانس، مجسمه‌ی مادر و فرزند از هژیر ابراهیمی در شهرک غرب، مجسمه‌ی ابن سینا از عذرا عبدالنبی در پارک بهجت آباد، مجسمه‌ی گوساله در دانشکده‌ی دامپزشکی دانشگاه تهران، مجسمه‌ی برنزی از روح الله شمسی‌زاده در پارک استقلال تهران را مثال زد.
سوگند سهرابی
سوگند سهرابی

پست من طرف نامدار الأربعاء يوليو 01, 2015 11:57 pm

در ایران ما رشد هنر ضعیف بوده مخصوصا در عرصه مجسمه سازی . واقعیت را نمیتوان نادیده گرفت ، بهترین مجسمه ساز های جهان از جمله میکل آنژ با خلق شاهکار های مجسمه سازیش که همه را مبهوت خود کرده بود همه ایتالیایین .و در زمان ایشان در ایران مجسمه سازی نداشتیم . الان هم آنها بهترین هنرمندان جهان را دارند .
آوازه حکیم ارد بزرگ فقط درون مرز های ایران نیست، با ایشان همه حکمت و فلسفه شناسان جهان ،آشنا هستند. و جملاتش را خوانده اند . و در آخر شاید همین هنرمندان ایتالیایی از سنگ مرمر پیکره ای زیبا از حکیم ارد بزرگ بتراشند. shad
Anonymous
نامدار
مهمان

پست من طرف رسام الخميس يوليو 02, 2015 2:20 pm

دوستان این خبر ایسنا رو بخوانید:
ایسنا: دولت چین قصد دارد با معرفی جهانی مرتفع‌ترین مجسمه جهان در شهر «جیانگ سو»، این مجسمه زیبا را به جاذبه‌ی جدید گردشگری این کشور تبدیل کند. این مجسمه بر فراز تپه‌ای در وسط یک باغ زیبا با حدود سه هکتار مساحت واقع شده است. مجسمه بودا با 153 متر ارتفاع و 30 تن وزن با هزینه بالغ بر 40 میلیون دلار میلیون دلار ساخته شد و پروژه ساخت آن در سال 2002 به پایان رسید و پیش‌بینی می‌کنند که دولت این کشور به هدف خود در جذب 100 میلیون نفر گردشگر در سال 2020 میلادی و تبدیل شدن به مقصد نخست گردشگری جهان دست یابد.

میتوان تندیس حکیم ارد بزرگ را این چنین ساخت .
Anonymous
رسام
مهمان

پست من طرف بهنــــــ❤ــاز الخميس يوليو 02, 2015 2:32 pm

رسام نوشته است:
دوستان این خبر ایسنا رو بخوانید:
ایسنا: دولت چین قصد دارد با معرفی جهانی مرتفع‌ترین مجسمه جهان در شهر «جیانگ سو»، این مجسمه زیبا را به جاذبه‌ی جدید گردشگری این کشور تبدیل کند.  این مجسمه بر فراز تپه‌ای در وسط یک باغ زیبا با حدود سه هکتار مساحت واقع شده است. مجسمه بودا با 153 متر ارتفاع و 30 تن وزن با هزینه بالغ بر 40 میلیون دلار میلیون دلار ساخته شد و پروژه ساخت آن در سال 2002 به پایان رسید و پیش‌بینی می‌کنند که دولت این کشور به هدف خود در جذب 100 میلیون نفر گردشگر در سال 2020 میلادی و تبدیل شدن به مقصد نخست گردشگری جهان دست یابد.

میتوان  تندیس حکیم ارد بزرگ را این چنین ساخت .  

الان همه دنیا با معرفی و حمایت از بزرگان کشورشان شرایط جذب توریست و جذب جهانگرد را فراهم می کنند و چه خوبه حال که حکیم اینقدر طرفدار داره این زمینه فراهم می شد . من اگر جای مسئولین شهرهای مشهد ، شیروان و یا شیراز بودم که نسبت فامیلی حکیم به این شهرها میرسه از این مسئله استفاده کامل می بردم و با برنامه های گوناگون و ایجاد موزه حکیم ارد بزرگ برای شهرم درآمد کسب می کردم .
بهنــــــ❤ــاز
بهنــــــ❤ــاز

رتبه : 121583
شهر من : رشت

پست من طرف بهنــــــ❤ــاز الخميس يوليو 02, 2015 2:46 pm

بردیا نوشته است:
کاش تندیس و مجسمه کوچک سر حکیم ساخته می شد تا علاقمندانی مثل من می تونستن اون رو برای روی میز کارمان بخریم  .

فکر و ایده قشنگیه من بهش فکر نکرده بودم
اگر بود من هم حتما برای اتاق پذیرایمون یکیش رو می خریدم . الان مجسمه حکیم خیام نیشابوری و نیما یوشیج رو دارم .
بهنــــــ❤ــاز
بهنــــــ❤ــاز

رتبه : 121583
شهر من : رشت

پست من طرف هدایت الجمعة يوليو 03, 2015 12:32 am

ساخت تندیسی عظیم از حکیم ارد بزرگ کاریست جالب .
اگر این تندیس رو به ابعاد بزرگ بسازند و آنرا بر فراز کوهی نصب کنند و خود کوه و اطرافش پارک بشود ، و ... فکر های زیبا و جالب دیگری هم میشود ، اضافه نمود .
Anonymous
هدایت
مهمان

پست من طرف کامکار الجمعة يوليو 03, 2015 11:56 am

اگر قرار به ساختن تندیسی به این عظیمی باشه ، پس فقط یک نفر نمیتونه همچین کار بزرگی رو انجام بده . پس بایستی یک تیم خبره و استادان مجسمه سازی این کار بزرگ رو انجام بدن ، این خودش یک پروژه بزرگه.
Anonymous
کامکار
مهمان

پست من طرف دریا نوبخت الجمعة يوليو 03, 2015 5:35 pm

بچه ها من تصمیم گرفتم یک سردیس از حکیم ارد بزرگ بسازم.
آدم باید اهل عمل باشه . من بابا بزرگم مجسمه سازی بلده ازش میخوام بهم یاد بده یه مجسمه درست می کنم نصب می کنم تو اتاقم ! queen

دریا نوبخت

رتبه : 110162
شهر من : تهران زندگی می کنیم ولی اصلیتمون گیلان

پست من طرف سوگند سهرابی الجمعة يوليو 03, 2015 9:11 pm

دریا نوبخت نوشته است:بچه ها من تصمیم گرفتم یک سردیس از حکیم ارد بزرگ بسازم.
آدم باید اهل عمل باشه . من بابا بزرگم مجسمه سازی بلده ازش میخوام بهم یاد بده یه مجسمه درست می کنم نصب می کنم تو اتاقم ! queen

خوش به حالت کاش من هم چنین امکانی رو داشتم Crying or Very sad
سوگند سهرابی
سوگند سهرابی

پست من طرف سوگند سهرابی الجمعة يوليو 03, 2015 9:13 pm

هدایت نوشته است:ساخت تندیسی عظیم از حکیم ارد بزرگ کاریست جالب .
اگر این تندیس رو به ابعاد بزرگ بسازند و آنرا بر فراز کوهی نصب کنند و خود کوه و اطرافش پارک  بشود ، و ... فکر های زیبا و جالب دیگری هم میشود ، اضافه نمود .
امیدوارم یک روز این صحنه رو از نزدیک ببینم و در پایین این اثر زیبا با خانواده ام عکس یادگاری بگیریم I love you
سوگند سهرابی
سوگند سهرابی

پست من طرف شهراز السبت يوليو 04, 2015 11:41 am

بیشتر مجسمه های بزرگ و عظیم که ساخته شده همه یک جاذبه گردشگری برای آن منطقه تبدیل شده است و هم جنبه درآمدزایی و هم تفریحی توریستی دارد .

مجسمه بودای چین _ این مجسمه بودا بلندترین مجسمه جهان است و خود مجسمه با ارتفاع ۱۲۸ متر و پایه که محل درسترسی به مجسمه نیز میباشد ۲۵ متر ارتفاع دارد که ارتفاع کل مجسمه را به ۱۵۳ متر میرساند .
مجسمه پیتر کبیر روسیه _مجسمه از سزار روسیه, پیتر بزرگ. ارتفاع این مجسمه ۹۴ متر است.
بودای ایستاده تایوان _ این مجسمه ۷۲ متری از بودا است .
مجسمه سرزمین مادری اوکراین _ این مجسمه ۶۲ متر ارتفاع دارد .
مجسمه رنسانس آفریقا در سنگال _ مجسمه ۴۹ متر ارتفاع دارد.
مجسمه آزادی آمریکا _ ارتفاع آن در حدود ۴۶ متر میباشد .
مجسمه سنت ریتا دکاسیا برزیل _ ارتفاع این مجسمه ۴۲ متر است.

ایران ما یک کشور باتمدن هزاران ساله است و برای جذب توریست ، ما هم میتوانیم از داشته هایمان استفاده کنیم. و بزرگانمام را به جهان معرفی کنیم و هم یک نماد از جاذبه های توریستی گردشگری ، ایران اضافه کنیم . ساخت مجسمه ای عظیم از حکیم ارد بزرگ فکر خوبیست . shad

Anonymous
شهراز
مهمان

پست من طرف دریا نوبخت السبت يوليو 04, 2015 5:03 pm

سوگند سهرابی نوشته است:
دریا نوبخت نوشته است:بچه ها من تصمیم گرفتم یک سردیس از حکیم ارد بزرگ بسازم.

خوش به حالت کاش من هم چنین امکانی رو داشتم Crying or Very sad

آخی عزیزم اگه میخوای یه قالب ازش برات می فرستم I love you

دریا نوبخت

رتبه : 110162
شهر من : تهران زندگی می کنیم ولی اصلیتمون گیلان

پست من طرف هیژا الأحد يوليو 05, 2015 10:52 am

با سلام خدمت دوستان انجمن .
درباره ساخت مجسمه ای بزرگ از حکیم ارد بزرگ گرامی نظرهای متفاوتی بود . و همه گی شنیدنی بود.
بنده هم مجسمه ساز هستم و نظرم براین است که در عصر حاضر مردم استقبال زیادی از مجسمه های انتزاعی دارند ، ساخت مجسمه ای از حکیم ارد بزرگ به صورت انتزاعی ایده جالبیست و همینطور جذاب و پر طرفدار ست .

pirat
Anonymous
هیژا
مهمان

پست من طرف امید رضا الأحد يوليو 05, 2015 4:11 pm

نظر آقای هیژا جالب بود . الان در بیشتر نقاط جهان مجسمه های انتزاعی زیبایی از مواد مختلفی ساخته شده . از فلزات گرفته تا چوب ، فایبر گلاس و.... چون ما در دنیای مدرنیته هستیم ساخت مجسمه ای انتزاعی از حکیم ارد بزرگ مجسمه ای عالی میشه . Cool
Anonymous
امید رضا
مهمان

پست من طرف رئوف الإثنين يوليو 06, 2015 1:32 pm

در زمان ما مجسمه ها بسیار متنوع در طرح و سبک و ابزار هست . و برای ساخت مجسمه از بزرگترین فیلسوف حال حاضر ، شایسته است که مسابقه ای برگزار شود و هنرمندان طرح های خودشان را ارائه دهند و 3 تا از بهترین آثار برگزیده را انتخاب، و به مرحله پروژه ساخت مجسمه حکیم ارد بزرگ برسد .
tamizi

Anonymous
رئوف
مهمان

پست من طرف نازیتا الإثنين يوليو 06, 2015 10:38 pm

برای ساخت مجسمه حکیم ارد بزرگ اگر از کارهای سه بعدی هم استفاده شود ، مجسمه یه اثر هنری جدید و مدرنیته می شود و به یه طراحی زیبا دیدنی میشه
Razz

Anonymous
نازیتا
مهمان

پست من طرف مروارید الثلاثاء يوليو 07, 2015 8:12 pm

اکثر مجسمه ساز های خوب اروپایی هستند . این مجسمه های انتزاعی و ... همه را آنها میسازند . فکر نمی کنم در ایران ما این سبک های مدرن رو بتوانند بسازند . آخر بایستی از هنرمندان مجسمه ساز خارجی بخواهیم مجسمه و تندیس با شکوهی از حکیم ارد بزرگ بسازند . Cool
Anonymous
مروارید
مهمان

پست من طرف سوگند سهرابی الأربعاء يوليو 08, 2015 6:39 am

تندیس حکیم ارد بزرگ در سینه تک تک عاشقانش تراشیده شده است . اگر مجسمه سازها می دانستند با ساختن مجسمه حکیم به چه شهرتی دست پیدا می کنند از همین الان مشغول ساخت مجسمه زیبایی از حکیم بزرگ می شدند . کافیه اسم آقای "عقیل اصلی" را سرچ کنید تا ببینید چقدر در هزاران هزار سایت و وبلاگ از او و مجسمه زیبایش تقدیر و تشکر شده
المرفقات
hakim_orod bozorg_1.jpg عکسی قدیمی از دیدار با حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف دنیا)لا تتوفر على صلاحيات كافية لتحميل هذه المرفقات.(46 Ko) عدد مرات التنزيل 31
سوگند سهرابی
سوگند سهرابی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة