Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس

4 مشترك

سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Empty سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس

پست من طرف سمانه سرافراز الخميس فبراير 05, 2015 4:47 pm

سرای محله فردوس در شب میلاد امام رضا (ع) شانزده شهریور هزار و سیصد و نود و سه ، جشن باشکوهی برپا نموده و از حکیم ارد بزرگ (فیلسوف مشهور ایرانی) تجلیل نمود . این مراسم همراه بود با اجرای قطعات مختلف موسیقی . در این مراسم ، حکیم ارد بزرگ پیرامون مهربانی سخنرانی نمودند که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت . احمد الهایی یکی از برگزار کنندگان این مراسم گفت : بسیاری از حاضرین در جلسه از راه های بسیار دور خود را به محل سرای محله فردوس رسانده بودند .

سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Great_orod

برچسب‌ها: ارد بزرگ بزرگترین اندیشمند ایران، HAKIM OROD BOZORG، بابک همتی، سرای فردوس، سرای محله فردوس، GREAT OROD، بزرگداشت حکیم ارد بزرگ، حکیم ارد بزرگ، احمد الهایی، ارد بزرگ
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 137628

https://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Empty رد: سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس

پست من طرف sima الأربعاء أبريل 08, 2015 5:53 pm

سمانه جان مطلب قشنگی بود. ممنون  flower

من شرکت در سمینارها رو خیلی دوست دارم. ولی بعضی وقتها شده که رفتم و دیدم خانمهایی با بچه کوچیکشون اومدن  و سروصدا و لوس بازی بچه های این خانمها همه رو به سطوح آوردن. اگه من مدیر سمینار باشم ورود اطفال رو به سمینار ممنوع میکنم.
sima
sima

رتبه : 112773
شهر من : یزد

سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس Empty رد: سخنرانی حکیم ارد بزرگ در سرای محله فردوس

پست من طرف رعنا شهسوار السبت أبريل 11, 2015 2:57 pm

گراناز جون چه خوب میشه در اینباره فرهنگ سازی بشه. من سمینار رفتم با خودم دوستام و خانواده م رو بردم قبلش تلفن همراهمون رو خاموش کردیم تا مزاحم کسی نشیم .

cheers flower
رعنا شهسوار
رعنا شهسوار

رتبه : 115301
شهر من : کیش

پست من طرف reza shahabi السبت أبريل 11, 2015 5:20 pm

دوستان نکات قشنگی رو گفتند . از خانم سمانه سرافراز که زحمت کشیدن ،  متشکرم. امید به اینکه به کمک همه دوستان بتوانیم اندیشه های حکیم ارد بزرگ و ایشان را به مردم بیشترمعرفی کنیم .
I love you flower
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

پست من طرف reza shahabi الجمعة يوليو 03, 2015 11:29 am

کاش از این مراسمات زیاد بود و همه مردم می توانستند از سخنان حکیم بزرگ بهرمند بشوند چون واقعا ما نیاز به آموزش های اجتماعی داریم خودخواهی ها و عدم پایبندی به اخلاقیات آدمها آن قدر زیاد شده که حدی نداره
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة