Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)

دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  Empty دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)

پست من طرف نوشین ناصری الأحد مارس 01, 2015 6:51 pm

سوگند به مهـ ـــر که هیچ اندیشه ای بی آن توان ایستایی ندارد " ارد بزرگ"

فرمانروای بزرگ بر دلـهــ ــا فرمانروایی می کند " ارد بزرگ"

فر میهن ، در جوانان راستین اوست
" ارد بزرگ"

کشوری که دارای پیشوایی بی باک است ، همه مردمش دلیر می شوند
" ارد بزرگ "

بدون خودآگاهی میهنی ، کشور رنگ پیشرفت به خود نمی گیرد
"ارد بزرگ"

فرمانروای اندرزگو شایسته پیشوایی نیست ، تنها آنانی بایسته اند که کار میکنند"ارد بزرگ"

اگر پرواز را باور کنی پر و بال خواهی گرفت "ارد بزرگ"

فداکاری در راه میهن ، خوی بزرگان و جاودانه هاست "ارد بزرگ"

میهن دوستی و آزادیخواهی کلید درمان بسیاری از ناراستیهاست "ارد بزرگ"

دولتمردان باید پیوسته در پی بهترین نخبگان سرزمین خویش برای اداره امور باشند "ارد بزرگ"

از آدم های کوچک نمیتوان فرمانروای بزرگ ساخت "ارد بزرگ"

دلدادگی به میهن نشان پاکی روان آدمیست "ارد بزرگ"

فرمانروای نیک ، دست نشانده پلید ندارد " ارد بزرگ"

نگهبانی از داشته های یک کشور برای فرمانروا یک هنجار همیشگی ست و انجام آن خودستایی ندارد "ارد بزرگ"

فرمانروایان نیرومند رایزنان و مشاورینی باهوش و کارآمد در کنار خود دارند "ارد بزرگ"

فرمانروای بزرگ مردم خویش را در هیچ کجای دنیا از یاد نمی برد و همیشه پشتیبان آنان است "ارد بزرگ"

مردم ، شاگرد فرمانروا نیستند
"ارد بزرگ"

هیچگاه فـ ـرمـ ـانــ روایـــ ِ خویش را از میان کسانی که کودکی و جوانی خویش
را در رنج ، تنگدستی و سختی بوده اند برنگزینید ، چرا که آنان همواره در پی باز پس گیری غرور و روان نابود شده خود و همچنین انتقام از گذشته هستند
"ارد بزرگ"

مردم در پی گزارش روزانه فرمانروایان نیستند . آنان دگرگونی و بهروزی زندگی خویش را خواستارند "ارد بزرگ"

فرمانروایان ، تنها پاسخگوی زمان حال خویش نیستند آنها به گذشتگان و آیندگان نیز پاسخگو هستند " ارد بزرگ"

آدمیان تندخو و خشمگین را از دستگاه دیوانسالاری دور کنیم " ارد بزرگ"

و فرمانروایی که دروغ گفت فر و شکوه خویش را به خاک سپرد " ارد بزرگ"

فرمانروا ، ابزار یک گروه خاص نیست .او وامدار همه مردم سرزمین خویش است " ارد بزرگ"

روزی که میهن و کشور خویش را از یاد ببریم ، امنیت خویش را از دست داده ایم "ارد بزرگ"

چگونه بر کاخهای فرمانروایان گذشته خرده می گیریم ؟ این کاخ ها نماد و نگار سرزمین ما در برابر دیگر سرزمینها بوده است . در ارزیابی گذشته باید دیدی فراخ داشت " ارد بزرگ"

از سفر کرده ارزش سرزمین مادری را بپرس "ارد بزرگ"

چرا باید در انتظار بــهــشـــت موعود احتمالی باشیم ؟ ما خود قادریم یک بهشت واقعی در عرصه زمین به وجود آوریم "اگوست کنت"

-------------------------
آنچه خواندید سخنان حکیم و فیلسوف بزرگ شیروان حکیم "ارد بزرگ" در وبنوشت جناب آقای "دکتر جمشید سلحشور" (عضو محترم شورای شهر اهواز) بود در آدرس زیر :
http://drsalahshour.blogfa.com

دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  Salahshour
 دکتــر جمشیــد سلحشــور را بیشتر بشناسیم :

تاریخ و محل تولد : ۱/۶/۱۳۳۹- آبادان ( استان خوزستان )  
وضعیت تاهل : متاهل ، دارای ۳ فزرند  

تحصيلات عالي:
[list=rtl]
[*]
دانشگاه شهيد چمران اهواز ، ليسانس مهندسي آبياري (1364-1357)
[*]
موسسه بين المللي مهندسي هيدروليك و محيط زيست (I.H.E) شهر دلفت - هلند : اخذ ديپلم هيدرولوژي مهندسي. معادل فوق ليسانس (مهرماه 1367 لغايت شهريورماه 1368)
[*]
دانشگاه رن Rennes  ENSAR كشور فرانسه فوق ليسانس هيدرولوژي و هواشناسي كشاورزي
(مهرماه 71 لغايت بهمن 72 )
[*]
دانشگاه ليون كشور فرانسه (INSA) اخذ مدرك دكترا در رشته طراحي ساختمان و تكنيك هاي شهري
(بهمن ماه 72- تيرماه 76) گرایش هیدرولوژی
[/list]
" عنوان پايان نامه دكترا : شبيه سازي تبديل باران به رواناب بر روي حوزه هاي آبريز حومه شهري "
 دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  7373_589
 سوابق كاري و اجرايي :
[list=rtl]
[*]از مهرماه 1359 تا آذرماه 1361 مسئول كميته كشاورزي جهاد سازندگي ايذه .
[*]
 از آذرماه 1361 تا پايان همان سال نماينده جهاد سازندگي استان خوزسان در بازسازي كميته كشاورزي جهاد خرمشهر.
[*]
 از مهرماه 1364 تا مهر 1367 مسئول واحد هواشناسي و هيدرولوژي كميته امور آب جهاد سازندگي استان خوزستان.
[*] از مهر 1368 تا اسفند 1368 كميته امور آب جهاد سازندگي استان اصفهان.
[*]از اسفند 1368 تا مهرماه 1369 كميته امور آب جهاد سازندگي استان خوزستان
[*]مهرماه 1369 تا خرداد ماه 1370 مسئول بخش منابع آب مهندسين مشاور ساز آب پردازان
[*]خرداد ماه 1370تا خردادماه 1371 مسئول بخش منابع آب مهندسين مشاور دز آب
[*]مهرماه 1376 تا آبان ماه 1380 مدير مطالعات طرحهاي حوزه كرخه ( سازمان آب و برق خوزستان)
[*]آبان ماه 1380 تا مهرماه 1385 مديريت حوزه جنوب كرخه ( سازمان آب و برق خوزستان)
[*]   از مهر 1382 تا مرداد ماه 1390 مدیر گروه کارشناسی ارشد مدیریت ساخت دانشگاه آزاد شوشتر
[*] از مرداد 1385 تا شهریور 1386 رئيس دانشكده مهندسي علوم آب دانشگاه آزاد شوشتر
[*] از مهرماه 1385 تا آذر 86 رئيس مجتمع عالي آموزشي و پژوهشي صنعت آب و برق خوزستان
[*]آذر ماه 1386 تا پايان سال 1386  مشاور مدير عامل سازمان آب و برق در امور آموزشي
[*]ارديبهشت ماه 1387 تا مهرماه 1388 معاون آبرساني سازمان آب و برق خوزستان
[*]مهر ماه 1388 تا کنون  مشاور مدير عامل سازمان آب و برق در امور آموزش و تحقیقات
[*]خرداد ماه 88 تا کنون قائم مقام انجمن علوم ایمنی ایران
[*]عضو کمیته و انجمن ملی آبیاری و زهکشی
[*]فروردین ماه 1389 تا کنون دبیر کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل سازمان آب و برق
[*]مهر ماه 1390 تاکنون عضو کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی مدیریت بحران استان خوزستان
[/list]
          و در حال حاضر " رئیس کمیسیون عمران شورای شهر اهواز "
 دکتر جمشید سلحشور (عضو محترم شورای شهر اهواز)  13873569711
*** برای آشنایی با سوابق مطالعاتی ، پژوهشی ، آموزشی و مقالات ایشان به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید .
ادامه مطلب

نظرات کاربران درباره این پست :

بجنوردی
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳
امیدوارم اعضای شورای شهر بجنورد این مطلب را ببینند و آنها هم در سایت ها و وبلاگهایشان جملات بسیار زیبای حکیم استانمان را قرار دهند

محمد شیروانی
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳
ماهک خانم
ممنون از این مطلب جالب

mana
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳
اقای بجنوردی عزیز ما هم مثل شما همین انتظار از شواری محترم شهرمان داریم و امیدواریم انها هم به افتخار شهرشون،افتخار کنند
واز مدیر با ذوق شیران شیروان بخاطر این پست بقول اقای شیروانی جالبشون تشکر می کنم

پاسخ: متشکرم از محبتتون

DOURVESH
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۳
افرین بر شما حال که زحمت کشیده اید و این متن را گذاشتید پیشنهاد می کنم هریک پرینتی تهیه کنیم برای شواری شهر بفرستیم جهت یاداوری ،مهندس عاقل با من زبون هم خوب میفهم

سهیل رحمانی
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۳
سلام و درود بر دکتر جمشید سلحشور
دکتر جان کاش شیروان بودی ، تا همه به شما برای شورای شهرمان رای می دادیم .
پاینده باشید

برچسب‌ها: جمشیــد سلحشــور, جمشید سلحشور عضو محترم شورای شهر اهواز, شورای شهر شیروان, حکیم ارد بزرگ, دکتــر جمشیــد سلحشــور
نوشین ناصری
نوشین ناصری

رتبه : 120828

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة