http://s7.picofile.com/file/8256104526/01.jpg
نقش تاریخی حکیم ارد بزرگ

http://s7.picofile.com/file/8256104526/01.jpg
هندوستان و نفوذ اندیشه های حکیم بزرگ
حکیم ارد بزرگ زنده است ...
ملیت حکیم ارد بزرگ

حکیم ارد بزرگ و آسیای مرکزی
جرا به حکیم ارد بزرگ می گویند بزرگ شیروان ؟
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در دانشگاه گرگان
سخنرانی حکیم بزرگ در دانشگاه فردوسی

سخنرانی حکیم بزرگ در سرای فردوس
نام اصلی حکیم ارد بزرگ
ارد بزرگ ویکیپدیا
حکیم و دکتر عبدالرضا عزیزی با نخبگان

حکیم ارد بزرگ و جبران خلیل جبران
حضور حکیم ارد بزرگ در نمایشگاه کتاب
معرفت شناسی حکمت و اندیشه ارد بزرگ
سخنان حکیم ارد بزرگ به زبان فرانسه

حکیم کیست ؟
احمد شاه مسعود درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

بی نظیر بوتو درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
نام اصلی حکیم ارد بزرگ
فرزانه شیدا درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

الیان ایژن هیر درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
محمد فاطمی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید:
شهناز خاتمی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

شباهت عجیب حکیم ارد بزرگ و حکیم فردوسی طوسی

بابک همتی, کتاب چهار حکیم تاریخ ایران, کتاب حکمای چهارگانه تاریخ ایران, دانلود کتاب چهار حکیم تاریخ ایران, حکیم ارد بزرگ

المواضيع الأخيرة
» سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی پیرامون انسانیت
 انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق Emptyالجمعة يوليو 26, 2019 7:10 am من طرف سمانه سرافراز

» گیاهان ، بهترین و پاکترین زنجیره خوراک آدمیان هستند. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
 انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق Emptyالأحد سبتمبر 03, 2017 2:03 am من طرف دریا نوبخت

» پول و سرمایه ، در سرزمین ناآرام ، جایی ندارد. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
 انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق Emptyالأحد سبتمبر 03, 2017 1:46 am من طرف دریا نوبخت

» بر انسانیت ، آزادگی و ادب خویش ببالیم نه بر زبان و نژاد خود. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
 انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 6:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» بسیاری از جنگ ها ، بازتاب نا آگاهی است. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
 انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 6:29 am من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» یک مشت شیاد که به حکیم ارد بزرگ اهانت می گویند
 انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 4:16 am من طرف نوشین ناصری

» شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
 انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق Emptyالثلاثاء مايو 24, 2016 6:56 pm من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه
 انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق Emptyالأربعاء ديسمبر 23, 2015 3:50 pm من طرف مهمان

» ارد بزرگ ویکیپدیا
 انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق Emptyالسبت ديسمبر 12, 2015 12:43 pm من طرف مهمان

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق

انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق Empty انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق

پست من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی في الإثنين مارس 02, 2015 7:57 am

50 نکته ی فوق العاده ارزشمند و خواندنی برای مدیران موفق جهان که از خواندن آنها لذت خواهید برد
 انجمن دانشجویی مهندسی صنایع : بهترین راهکارها برای مدیران موفق 75

1- سرپرست ، باید نماد کارایی و توانمندی باشد .  (حکیم ارد بزرگ) بزرگترین فیلسوف حال حاضر

2- برنامه‌های توسعه مدیریتی ما در محل کار صورت می‌گیرد نه در کلاس‌های مختلف آموزشی. (ژوزف شرسن)

3- ترجیح می‌دهم که ملتم به سیاست‌های اقتصادی من بخندند تا اینکه از ولخرجیهایم گریان شوند. (پادشاه سوئد)

4- برای آنکه مدیر شوید باید از پایین شروع کنید استثناء هم وجود ندارد. (هنری بلاک)

5- با هشت ساعت کار صادقانه در روز می‌توانید به ریاست برسید و روزی 12 ساعت کار کنید. (رابرت فراست) شاعر آمریکایی قرن بیستم

6- برای بهبود ارتباطات کامپیوتری باید کمر بوروکراسی ایجاد شده را شکست. (مایکل آلبرشت)

7- یکی از بزرگترین خوشبختی ها ، کار بیشتر برای مردم است . (حکیم ارد بزرگ) بزرگترین فیلسوف معاصر

8- مدیر باید جرأت آن را داشته باشد که گاهی برخلاف رأی متخصصان عمل کند. (جیمز کالاگان) نخست‌وزیر پیشین انگلیس

9- هیچ چیز برای کارمندان ارزشمندتر از سهیم کردن آنها در چرخه تصمیم‌گیری نیست. (جودیت باردویک)

10-  مدیریت مشارکتی این است که افراد مناسب را در زمان مناسب در چرخه تصمیم‌گیری وارد کنیم. (واین بارلو)

11-  با احتیاط بیندیشید اما با قاطعیت عمل کنید. (چارلز کالب کلتن)

12-  دیگران را عفو کنید. (بابیلیوس سایروس)

13-  سرپرست باید قبل از هرگونه اقدام انضباطی، تذکرات و اخطارهای لازم را بدهد. (موریس تراتر)

14-  تجربه را نمی‌توان خلق کرد باید آن را تجربه کرد. (آلبرت کامو) نویسنده، و روزنامه‌نگار الجزایری

15- تجربه فرزند اندیشه است و اندیشه فرزند عمل. (بنجامین دیزرائیلی) سیاستمدار و رمان‌نویس انگلیسی

16- رمز موفقیت، ثبات در پیگیری هدف است. (بنجامین دیرائیلی) سیاستمدار و رمان‌نویس انگلیسی

17- اهداف بایستی مشخص، واقعگرایانه و قابل سنجش باشند. (ویلیام دایر)

18-  هدف بزرگ زندگی، دانش نیست، عمل است. (توماس هنری هاکسلی)

19-  خوارترین کارفرما ، کسی است که با ندادن و یا کم کردن دستمزد زیر دست خویش ،ناراستی پیشه نموده و فرمانروایی می کند . (حکیم ارد بزرگ) از بزرگترین فلاسفه

20- از خشم انسان‌های صبور برحذر باشید. (جان درایدن)

21- کلمات و جملات خوب، پرارزش و کم‌ هزینه‌‌اند. (جورج هربرت)

22- خطا را محکوم کن نه خطاکار را. (ویلیام شکسپیر) شاعر و نمایشنامه‌نویس انگلیسی

23-  جمع‌آوری اطلاعات به عنوان اساس کار مدیریت است برای همین است که اکثر وقت روزانه‌ام را صرف آن می‌کنم. (اندرو گراو)

24- تجربه نامی است که شخص برای اشتباهاتش انتخاب می‌کند. (اسکاروایلد)

25-  یک راه کاملاً مؤثر برای کسب اطلاعات که توسط اکثر مدیران نادیده گرفته می‌شود بازدید از قسمت‌ها و مشاهده مستقیم وقایع است. (اندرو گراو)

26-  سرپرست وراج ، شایسته پیشوایی نیست .  (حکیم ارد بزرگ) بزرگترین فیلسوف دنیا

27-  اگر شرایط افراد ساعی و سختکوش بهتر از شرایط افراد کامل و تنبل نباشد، بنابراین دلیلی برای سختکوشی وجود نخواهد داشت. (جرمی بنتام 1838)

28-  به عنوان یک نظریه کلی، جبران خدمت براساس حقوق ثابت و بدون تغییر در هیچ گروه و طبقه‌ای باعث ایجاد حداکثر علاقه نمی‌شود. (جان استوارت میل 1848)

29-  شخصی مدیر را اینگونه توصیف می‌کند: مدیر کسی است که با مراجعان ملاقات می‌کند تا بقیه کارکنان به کارشان برسند. (هنری مینتزبرگ)

30-  مشکلات مدیریت همیشه به مشکلات مردم تبدیل می‌شود. (سرپیتر دراکر)

31-  بسیاری از بهترین مشاغل در حقیقت وجود ندارند مگر اینکه فرد مناسبی را برای آنها استخدام کنیم. (جیمز چالنجر)

32-  مادامی که انسان در سر راه خود بایستد به نظر می‌رسد همه چیز سد راه اوست. (رالف والدو امرسون)

33-  اگر فکر می‌کنید که رئیستان ابله است به خاطر داشته باشید که اگر باهوش‌تر بود، بیکار می‌شدید. (آلبرت گرانت)

34-  اگر انتظار پیشرفت و بهسازی کارکنان را دارید بایستی به آنها مسئولیت بدهید، باید به آنها بگوئید که اهدافشان چیست و باید به آنها اجازه دهید که کارشان را بکنند. (دیوید رادمن 1284)

35-  شما مجبور نیستید که رئیستان را دوست داشته باشید و او را تحسین کنید. همچنین نباید از وی متنفر باشید در هر حال باید او را به گونه‌ای اداره کنید که بتواند منبعی برای موفقیت شخصی شما و موفقیت سازمان باشد. (پیتر دراکر)

36-  هیچ چیز محال نیست و هر کاری راهی دارد، اگر به اندازه شایسته، اراده داشته باشیم، به قدر کافی وسایل پیدا می‌کنیم. (لاروشفو کولد)

37-  از مخالفت نهراسید، فقط وقتی بادبادک می‌تواند بالا رود که با باد مخالف مواجه شود. (چرچیل) نخست وزیر انگلیس

38-  موفقیت از آن کسانی نیست که هر گز دچار ناکامی نمی‌شوند بلکه متعلق به آنهایی است که هرگز از تجدید مبارزه، بیم و هراس ندارند. (هانری کپ)

39-  رهبری یکی از چیزهایی است که نمی‌توان آن را به کسی محول کرد یا باید آن را اجرا کنید و یا از آن کناره‌گیری کنید. (رابرت گوی زویتا)
40-  انسان آنقدر ترقی می‌کند تا به جایی می‌رسد که دیگر کارآیی خود را از دست می‌دهد. (پیتر دراکر)

41-  هنر پیشرفت آن است که نظم را در میان تغییر و تغییر را در میان نظم حفظ کنید. (وایتهد)

42- هیچ چیز غیر از تغییر پایدار نیست. (هراکلیتوس)

43-  استعداد بزرگ بدون وجود اراده بزرگ وجود ندارد. (بالزاک)

44-  این مقام نیست که رهبر را می‌سازد، رهبر است که مقام را می‌سازد. (استانلی هافی)

45-  تنها عامل مؤثر برای نفوذ در دیگران آن است که نظر آنان را به مشارکت و همکاری جلب کنید. (هری اوراستریت)

46-  رمز موفقیت فرد در زندگی این است که برای لحظاتی که قرار است عهده‌دار مسئولیت رهبری شود آماده باشد. (بنجامین دیزرائیلی) سیاستمدار و رمان‌نویس انگلیسی

47-  رهبر کسی است که بیش از دیگران می‌بیند، فراتر از آنچه که دیگران می‌بینند، می‌بیند و قبل از دیگران می‌بیند. (لروی ایمز)

48-  بهترین مدیر کسی است که قادر است افرادی خوب را برای کارهایی که می‌خواهد انجام شود انتخاب کند و آن قدر خوددار باشد تا از مداخله در کارهایی که آنها انجام می‌دهند پرهیز کند. (تئودور روزولت) بیست و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا

49-  مهمترین کار سرپرست ، انجام درست کاریست ، که بر دوش گرفته است . (حکیم ارد بزرگ) بزرگترین فیلسوف جهان

50-  یک رهبر کسی است که از بلندترین درختان بالا می‌رود، تمام موقعیت را در نظر می‌گیرد و فریاد می‌زند: «جنگل را اشتباه آمده‌ام.» (استفان کاوی) مدرس و مشاور موفقیت 

منبع :
http://mfb-gh.mihanblog.com/post/3
بهنــــــ❤ــاز امراللهــی
بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

رتبه : 62303
شهر من : رشت

خواندن مشخصات فردي

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه