http://s7.picofile.com/file/8256104526/01.jpg
نقش تاریخی حکیم ارد بزرگ

http://s7.picofile.com/file/8256104526/01.jpg
هندوستان و نفوذ اندیشه های حکیم بزرگ
حکیم ارد بزرگ زنده است ...
ملیت حکیم ارد بزرگ

حکیم ارد بزرگ و آسیای مرکزی
جرا به حکیم ارد بزرگ می گویند بزرگ شیروان ؟
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در دانشگاه گرگان
سخنرانی حکیم بزرگ در دانشگاه فردوسی

سخنرانی حکیم بزرگ در سرای فردوس
نام اصلی حکیم ارد بزرگ
ارد بزرگ ویکیپدیا
حکیم و دکتر عبدالرضا عزیزی با نخبگان

حکیم ارد بزرگ و جبران خلیل جبران
حضور حکیم ارد بزرگ در نمایشگاه کتاب
معرفت شناسی حکمت و اندیشه ارد بزرگ
سخنان حکیم ارد بزرگ به زبان فرانسه

حکیم کیست ؟
احمد شاه مسعود درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

بی نظیر بوتو درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
نام اصلی حکیم ارد بزرگ
فرزانه شیدا درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

الیان ایژن هیر درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
محمد فاطمی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید:
شهناز خاتمی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

شباهت عجیب حکیم ارد بزرگ و حکیم فردوسی طوسی
 بابک همتی, کتاب چهار حکیم تاریخ ایران, کتاب حکمای چهارگانه تاریخ ایران, دانلود کتاب چهار حکیم تاریخ ایران, حکیم ارد بزرگالمواضيع الأخيرة
» سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی پیرامون انسانیت
علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ Emptyالجمعة يوليو 26, 2019 7:10 am من طرف سمانه سرافراز

» گیاهان ، بهترین و پاکترین زنجیره خوراک آدمیان هستند. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ Emptyالأحد سبتمبر 03, 2017 2:03 am من طرف دریا نوبخت

» پول و سرمایه ، در سرزمین ناآرام ، جایی ندارد. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ Emptyالأحد سبتمبر 03, 2017 1:46 am من طرف دریا نوبخت

» بر انسانیت ، آزادگی و ادب خویش ببالیم نه بر زبان و نژاد خود. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 6:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» بسیاری از جنگ ها ، بازتاب نا آگاهی است. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 6:29 am من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» یک مشت شیاد که به حکیم ارد بزرگ اهانت می گویند
علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 4:16 am من طرف نوشین ناصری

» شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ Emptyالثلاثاء مايو 24, 2016 6:56 pm من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه
علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ Emptyالأربعاء ديسمبر 23, 2015 3:50 pm من طرف مهمان

» ارد بزرگ ویکیپدیا
علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ Emptyالسبت ديسمبر 12, 2015 12:43 pm من طرف مهمان

جستجو
 
 

نتائج البحث
 


Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟


علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ

اذهب الى الأسفل

علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ Empty علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ

پست من طرف رضا شهابی في الخميس مارس 26, 2015 6:56 pm

همه دوستداران حکیم ارد بزرگ به یاد دارند که در سال های 2010 , 2011 و 2012 شدیدا ترین تهمت ها و اهانت ها توسط فردی با عنوان دوکتور جلال الدين بايانی و یا ولید طرزی در افغانستان بر علیه حکیم ارد بزرگ نوشته و در سایت های گوناگون این کشور و از جمله سایت حزب وطن که متعلق به طرفداران ازبک مرحوم نجیب الله نخست وزیر پیشین این کشور است منتشر گشت 
آدرس زیر را ببینید :
[url=http://www.hezbe-watan.com/dokumente/Afghanistan wa Amsaajahaa.htm]http://www.hezbe-watan.com/dokumente/Afghanistan%20wa%20Amsaajahaa.htm[/url]

و همچنین این آدرس را :
[url=http://www.hezbe-watan.com/dokumente/Iran wa tarhe Tajzeae afghanistan.htm]http://www.hezbe-watan.com/dokumente/Iran%20wa%20tarhe%20Tajzeae%20afghanistan.htm[/url]

پس از تحقیقات بسیار درباره هویت واقعی فردی که نقاب دکتر بایانی را به صورت زده است پی بردیم این فرد کسی نیست جز "رزاق مامون" خبرنگار بی بی سی در پیشاور و کابل . با این که او مدعی است که از سال 2002 دیگر با این شبکه ارتباط کاری نداشته است اما همه دست اندکاران عرصه رساته بر این باورند که او هیچگاه در بی بی سی بازنشسته نشده است و همچنان یکی از همکاران اصلی این شبکه در افغانستان به شمار می رود . رزاق مامون مدتی هم خبرنگار رادیو آزادی که از پراگ پخش می‌شد کار کرد و ما حصل تجربیات خود را در تلویزیون خصوصی طلوع بکار گرفت .
رزاق مامون در نوشته ها و کتابهای خود بدترین تهمت ها را به حکیم ارد بزرگ و کشور ایران وارد ساخته است .
به طور مثال او کتابی دارد با عنوان (( رد پای فرعون - نقش ایران در ترور احمد شاه مسعود ))
او در کتابش ایران را عامل قتل شهید مزاری و شهید احمدشاه مسعود معرفی می کند . در واقع با این کار کوشش دارد گناهی که بر گردن سرویس های جاسوسی انگلیس ، عربستان ، امارات و پاکستان است را بر دوش کشور ایران بیندازد .
رزاق مامون با نقاب دکتر بایانی می نویسد :

(( ايران ، پاکستان و ر همسايه های  ديگر اش چون فدراتيف روس ، چين وقيحانه به اساس پلان های مطروحه دولتی و حکومتی خود طی پنج دهه و به خصوص ســه دهه اخير می خواهند که افغانستان ميدان کشمکش ها ، برخوردهای مسلحانه ، درگيريهای سمتی ، زبانی ، مذهبی ، مليتی ، تباری  باشد . و جنگ  مخالفين را با دولت های قبلی و حال دوامدارو تشديدی نگاه داشته بر آتشجنگ اختلاف ها تيل ميپاشند.
 افغانهای که منافع ، شرف ، وجدان انها با منافع ايران ، پاکستان ، چين ، روســــيه فدراتيف گره خورده  است وبی شرمانه ، ددمنشانه در خدمت منافع استراتژيک انها قرار دارند که با تألم بايد گفت در رژيم کنونی عده اعضای پارلمان ، مامورين عالی رتبه نظامی وملکی ، تعداد افراد شناخته شده به اصطلاح قلم بدست ، رسانه های خبری ، انترنيتی داخلی و بيرون مرزی ، شخصيت های استفراق شده حال و قبلی   ، سران و هم قطاران ( جهادی ) ( طالبی ) عملأ برای تجزيه ، پارچه ، پارچه سازی افغانستان کمر بسته نموده اند، با سر دادن چرند ، پرند   و دها نوشته تخر يشی را سرداده و نشر نموده بی شرمانه انرا از مباهات خود ميدانند .
 تا امروز از موجوديت جوخه های (I.S.I ) در گذشته و حال به رهبری دژخيم های شناخته شده چون جنرال اختر ، جنرال حميد گل ، جنرال امام ، جنرال اسلم بيک ، نصيرشاه بابر ، جنرال اشفاق احمد پاکستانی که در عقب هر انفجار ، کشتار ، ترور ، تخريب و غارت در افغانستان قرار داشتند و هم اکنوننيز دست دارند . در مورد تجهيز ، تمويل طالب ها با کلاشنکوف چينايی ، استنگر دزدی شده امريکايی توسط رژيم اســتيلاگر آ... ايران مطالب نشر گرديده است . و اما از دسيسه بزرگ هژمونيسـتی تنگنظرانه ايران که هدفش توسعه و برتری جوی رژيم آ... است تا در افغانستان توسط عمال داخلی خود شرايط ناگوار تفرقه ، شقاق قومی ، مليتی ، مذهبی ، زبانی و سمتی را تشديد با تلاش همه جانبه استخباراتی شاخه های از وزارت   اطلاعات ج.ا. ايران که عبارت است ازسپاه پاسداران ، بسيجی ها ،   و سربازان گمنام امام زمان و در همکاری و شبکه قدس ، موســسـه خيريه خمينی که سرتا سر افغانستان گسترده و فعال است و کميته های  فرهنگی ايران در داخل خاک افغانستان فعاليت های استخباراتی دارند تا افغانستان را تجزيه قسمت های غرب کشور هرات ، غور ، فراه و نيمروز با آمون هلمند يا جـــيهــون   نيمروز به ايران الحاق نمايند  اگاهی دقيق وجود ندارد که در عقب اين  نيات شوم و استيلا گرانه آ... ايران [ کی   ؟ ]  قرار دارد و [ چگونه فعاليت دارند ؟  ]
 در عقب اين    ( پروژه آرمانی ايران ) در کنار صد ها ( سربازان گمنام امام زمان ) که نام مخفی کارمندان وزارت اطلاعات است و سپاه پاسدارانو بسيجی ها و شبکه قدس رهبری منظم آنرا به اصطلاح فيلسوف ساختگی استخبارات ايران ( اطلاعات ) فرد مجهول ، بی هويت ، سوال برانگيز [ ارد بزرگ ] ياســـــــــــــــــــرگرد ( دگروال  ارد بزرگ ) قرار دارد که ضرورت است اين خصم سوگند خورده را که در داخل افغانستان صدها شبکه ، کميته ، رزدنتوری دارد مفصل با جنايات و نيات شومش شناخت تا  با دست پر به افشا چهره پليد او پرداخت))

می بینید چه واژه های تند و تیزی درباره کشورمان و حکیم ارد بزرگ در نوشتار بالا وجود دارد کشور ایران پس از آغاز جنگ های داخلی افغانستان بیشترین کمک انساندوستانه را نسبت به میلیونها افغانی مهاجر و ملت این کشور داشته است کمک هایی که اغلب با نمک نشناسی بسیاری از مهاجرین مواجه گشت اما باز هم کشور ما دست از کمک و همراهی بر نداشت و با آغاز دوران صلح به بازسازی این کشور کمک های بسیار نموده و می نماید . حال چه چیزی و چه نیات شومی می تواند مطالب زهر دار رزاق مامون را توجیه کند .
با نگاهی دقیق می توان نیات شوم صد ساله اخیر انگلیس را به وضوح دید آنها از اتحاد ایران و افغانستان وحشت دارند و بدین منظور هر کاری می کنند تا رابطه دو کشور افغانستان و ایران متشنج و خراب شود . رزاق مامون در واقع عامل و غده چرکین اندیشه انگلیس ، عربستان و امارات متحده عربی در افغانستان است .

علت دشمنی شبکه بی بی سی با حکیم ارد بزرگ 1426058113
چهره رزاق مأمون که پشت نقاب "دکتر جلال الدین بایانی" پنهان شده بود
آدرس سایت رزاق مامون : http://www.razaqmamoon.com

او در سایتش به اختلافات مذهبی در ایران می پردازد از گروه های مخالف یکپارچگی ایران حمایت می کند و ایران را به دستگاهی اطلاعاتی تشبیه می کند که گویا تنها کارش نابودی افغانستان است . رزاق مامون ماموریت دارد پاکترین و انسانی ترین خدمات ایران را به بدترین شکل ممکن در هم بکوبد به نوشته زیر او توجه کنید :
((کمیته امداد <امام > خمینی ، به عنوان سومين نهاد جاسوسی و کشفی بعد از وزارت اطلاعات ايران و ســــــپاه پاســــداران ايران ميباشد ، اين نهاد اســـــــتخباراتی در 1357، دقیقا 22 روز پس از پیروزی( انقلاب اسلامی ایران ) (!!)با صدور حکم فوری و ضروری{ آيت الله امام }خمینی تشکیل شد. کمیته امداد، به عنوان نهادی جاسوسی و از نوع سازمان انتفاعی ودر ظاهر عام المنفعه اعلان ومعرفی گرديده است که مرکز اصلی آن در جماران تهران بوده و در تمامی ولايات ايران تشکيلات پوششی بنام [ کميته امداد امام] دارد و در بعضی از کشورها مانند( افغانستان و لبنان تشکيلات علنی با نام مستعار [ کميته امدادامام خمينی ]را نيز دار ند و اما اين نهاد خيريه {؟؟}و{ امداد رسان}{!!}در کشور های سوریه، جمهوری آذربایجان، تاجیکستان و پاکستان کاملأ مخفی فعاليت دارد ) اين به اصطلاح کميته امداد امام جماران خمينی شعبه هایی بانام رمز ونام مستعار دارد))
رزاق مامون در ادامه در پشت نقاب دکتر بایانی می نویسد :
((ساختار کمیته امداد مانند تشکیلات دولتی ایران است و در هرشهر و ولايت ايران دفتر دارد که بزرکترين دفتر به اصطلاح کمیتۀ امداد خمینی در مشـــــــهد تحت رياست جنرال استخبارات ايران ( ارد بزرگ )و در ولايت زاهدان قرار دارد انها در انجام وظیفه سياسی ،عقیدتی ، مذهبی ، اطلاعاتی و کشـــــــــــــفی خود در داخل افغانستان بسیار موفق بوده . رهبری فعالیت های کمیته امداد در خارج از ایران به عهدۀ ولی فقيه شخص سيد علی خامينه ای ومعاون هماهنگی امور بین الملل او آقای هادی دهباشی، مدیر کل امور اجرایی دفترهای خارج از کشور، و آقای حامد عظیمی، سرپرست اداره کل توسعه ارتباطات با ایرانیان و مجامع بین المللی است. کمیتۀ امداد خمینی همچنین در کشورهای آذربایجان، جزایر کومور، عراق، لبنان،تاجکستان ، سوريه ، بهرين سرزمین های فلسطین وپاکستان نیز فعال مخفی دارند . (فعالیت های کمیتۀ ا مداد خمینی در افغانستان مورد توجه خاص رهبر انقلاب ايران خامنيه ای و ريس جمهور احمدی نژاد است)) .

جالب است که بدانید این آقای رزاق مامون در سال 1385 از سوی انجمن روزنامه نگاران دعوت می شود و با سید محمد خاتمی رییس جمهور دولت اصلاحات دیدار می کند !
http://www.magiran.com/npview.asp?ID=1349687


---------------------------------------
این مطلب در حال کامل شدن است لطفا صبور باشید
رضا شهابی
رضا شهابی

رتبه : 70135
امتیاز : 4079
سن : 36
شهر من : همین نزدیکی ، شهر زنجان

خواندن مشخصات فردي

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد