Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان

خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Empty خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان

پست من طرف سمانه سرافراز الخميس فبراير 05, 2015 7:29 pm

خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Khaneh_hakim600
با کلیک بر روی تصویر آن را بسیار بزرگتر ببینید
چند روز پیش عکس های بسیار زیبایی از آقای مهندس منوچهر نبی زاده به دستم رسید عکس هایی که از آسمان توسط جناب آقای محمدحسین شبیری گرفته شده بود عکس ها را به پدرم نشان دادم ایشان هم محل زندگی خاندان شرکاء را به من نشان داد . اینجا بخشی از ارگ باستانی شیروان است که قدیمی ترین اقوام شیروانی در آنجا زندگی کرده و می کنند هنوز معلوم نیست خاندان شرکا در فضای تاریخی خاندان خودشان هستند یا که خیر . به هر شکل خواستم با مثلث قرمز محدوده جایی که بزرگترین فیلسوف جهان زندگی می کرده را به شما نشان بدهم .
از آقای محمد حسین شبیری به خاطر عکس های زیباشون متشکرم و از آقای مهندس منوچهر نبی زاده هم همینطور که همواره با بهترین مطالب و عکس ها به شیران شیروان کمک می کنند .

نسخه پی دی اف pdf این نوشته را اینجا دانلود کنید
 خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان PDF

برچسب‌ها: مهندس منوچهر نبی زاده, محمد حسین شبیری, محمدحسین شبیری, حکیم ارد بزرگ شیروان, ارد بزرگ شیروان

منبع :
http://shiraneeshirvan.blogfa.com/post/38/
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 137968

https://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان Empty رد: خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان

پست من طرف سمانه سرافراز الخميس فبراير 05, 2015 7:30 pm

سهیل رحمانی
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۴۹
چه خوب است ساختمان های محدوده رنگ بنفش توسط میراث فرهنگی خریداری شود و تبدیل به موزه ی با نام موزه ارگ شیروان یا موزه حکیم ارد بزرگ شوند . به جای واژه زشت کهنه شهر بهتر است به این منطقه بگوییم : (((ارگ شیروان)))
محمد شیروانی
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ ۲۰:۳۹
چه خوب بود خانه اجدادی حکیم بزرگ ؛ می شد موزه فلسفه و حکمت . تا از همه جای دنیا می آمدند آنجا . می شد مجسمه حکیم و آثار و نوشته هایشان را آنجا گردآوری کرد و شمع حکمت و فلسفه دنیا شد .

پاسخ:
پیشنهادهای شما آقای شیروانی همیشه بینظیر بوده و هست
منوچهر نبی زاده
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ ۲۱:۳۸
درود برشما ماهک خانم ابتکار بسیار جالبی بود لطفا از طرف ما از پدر بزرگوارتون هم که کمک کردن تا محل زندگی اجدادی حکیم را در این تصویر زیبا دقیق ببینیم تشکر نمایید .
ضمنا استاد می گفت آثار یکی از برجهای ارگ قدیم در منزل پدریشان هست .

پاسخ:
متشکرم از محبتتون و اطلاعات خوبی که می دهید خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان 20
بجنوردی
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۱۵
دو بار که شیروان آمده بودم از نزدیک تپه ارگ باستانی را دیدم الان با دیدن این عکس متوجه محل زندگی حکیم هم شدم .
واقعا آدمهای بزرگ مثل همه ما آدمهای عادی در همان شرایطی رشد کردند که ما رشد کردیم اما آنها به کجا رسیدند و ما به کجا ؟؟؟

دوستدار حکیم بزرگ خراسان شمالی
فرح محموديان
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ ۲۲:۳۴
با حرف آقای رحمانی و آقای شیروانی کاملا موافقم .
ما در شیروان نیاز به یک مرکز فاخر در زمینه حکمت و فلسفه داریم . نمیشه که مدعی داشتن بزرگترین فیلسوف جهان باشیم و اونوقت یک مرکز معتبر در این زمینه نداشته باشیم .
ماهک
یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ ۲۱:۵۱
خانه اجدادی حکیم از دو سمت راه دارد هم از طرف معصوم زاده و هم از طرف کوچه حکیم .
پدر من میگه در دهه 40 ، 50 و اوایل دهه 60 که مرحوم محمد حسین شرکاء (تنها عمومی حکیم) زنده بوده در منزل آنها بیا و بروی برپا بوده و بسیاری از مسئولین شیروان را می شد در آنجا دید .
ترگل بهادران
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ۰:۳۳
کاش می شد این خانه های قدیمی ، باز رنگ حضور حکیم ارد بزرگ خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان 7 را بر خود می گرفت و ما مردم شیروان می توانستیم هر روز به دیدار حکیم و فیلسوف بین المللی شهرمان برویم خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان 7خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان 7
ایلیا
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ۷:۱۲
ما آدمها هستیم که محیط اطرافمان ارزش و اعتبار می بخشیم حکیم بزرگ اعتبار محله ، شهر ، استان و کشورمان است . از کوچه حکیم گذشتم هیچ نشانی و یا تابلویی از نام حکیم بزرگ شیروان در زادگاه اجدادییش نبود اگر شهرداری به هویت تاریخی حکیم در شیروان بها ندهد معلوم است که شهرداری مشهد و یا کرج این خلا را پر می کنند و بزرگترین فیلسوف حال حاضر را مشهدی و کرجی می نامند.
سهیل رحمانی
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۳ ۱۹:۵۰
از نظرات دوستان و بخصوص حمایت خانم محمودیان سپاسگذارم .
خانه اجدادی حکیم بزرگ شیروان 20
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 137968

https://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة