Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ

پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Empty پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ

پست من طرف سمانه سرافراز الخميس فبراير 05, 2015 7:43 pm

پیرامون فلسفه و فلاسفه

فلسفه، بزرگداشت خردمندی است. فیلسوف اُرُد بزرگ

نگاه و آرمان فلسفه، خردمندانه زیستن است. فیلسوف اُرُد بزرگ

فلسفه، بدست آوردن فرازمندی و آگاهی از راه خردورزی و اندیشیدن پی در پی است. فیلسوف اُرُد بزرگ

تنها آشیانه حقیقی فلسفه، راستی و درستی است. فیلسوف اُرُد بزرگ

فلسفه، شمشیر و جنگ را به کنار می گذارد و همگان را به کار و کوشش فرا می خواند. فیلسوف اُرُد بزرگ

فلسفه یک منظر جهانی است و نمی توان آن را، تنها در جام حاکمیت ها به حکمیت نشست. فیلسوف اُرُد بزرگ

فلسفه بیش از هر چیز، به دانش و تجربه تکیه دارد. فیلسوف اُرُد بزرگ

دامن فلسفه و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف اُرُد بزرگ

فلاسفه، تار و پودهای مهم زندگی را می یابند. فیلسوف اُرُد بزرگ

فیلسوف، کلی نگر است، او به همه جوانب یک موضوع توجه دارد. در واقع فلاسفه نمی توانند با تکیه بر یک نکته کوچک، درباره یک کلیت بزرگتر ابراز نظر کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ

فیلسوف بدنبال بهترین ایده ها برای بهزیستی انسانها و همزیستی آگاهانه آنها با طبیعت است. فیلسوف اُرُد بزرگ

دردها، چالش ها و عصیان های بشر، باعث می شود تا فیلسوف سالهای سال از عمر خویش را پژوهش کند و بکاود و بیاندیشد... تا به درک درستی از تار و پودهای هستی و زندگی برسد. فیلسوف اُرُد بزرگ

فیلسوف نمی تواند توجیه کننده یا مدافع امری باشد که عقلانیت و خردمندی در آن نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ

در سرزمین هایی که فلاسفه اجازه ابراز نظر و دیدگاه دارند، بزهکاری کم و زندان ها خالیست. فیلسوف اُرُد بزرگ

سختگیری بر فلاسفه، جفا در حق نسلهای آینده است. فیلسوف اُرُد بزرگ

بیشتر عوام هرگز نمی خواهند حقیقت را ببینند و یا حتی بشنوند. با این وجود آماده هستند تا بدون محاکمه، فلاسفه را مجازات کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ

آدم های بداندیش، از سکوت فلاسفه نیز می هراسند. فیلسوف اُرُد بزرگ

فلاسفه را می توان به سادگی از میان برداشت، اما هیچ سیلابی، توان نابودی اندیشه آنها را ندارد. فیلسوف اُرُد بزرگ

قتل فلسفه، تولد خرافات است. فیلسوف اُرُد بزرگ

فیلسوف، سخنی دلگرم کننده بر زبان جاری می سازد و می گذرد. برای فلاسفه، بدگویی بدخواهان، بی ارزش است. فیلسوف اُرُد بزرگ

پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Orodis11 
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 138682

https://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پیرامون فلسفه و فلاسفه در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ Empty پیرامون سخنان بزرگان در کتاب سرخ فیلسوف اُرُد بزرگ

پست من طرف سمانه سرافراز الخميس فبراير 05, 2015 7:44 pm

پیرامون سخنان بزرگان

سخن مهرآمیز و دلگرم کننده، می تواند از فانوس کوچک، ستاره بسازد. فیلسوف اُرُد بزرگ

هزار اندیشه و نکته ناب، در پس پندهای بزرگان است. ارزش آن ها، همپای زندگی است. فیلسوف اُرُد بزرگ

سخنان بزرگان، شاه کلید درهای بسته زندگیست، چرا که بازده روزهای سخت گذشته است. فیلسوف اُرُد بزرگ

سخنان خردمندان، اندیشه ما را پولادین ساخته و راه طولانی رسیدن به خوشبختی را کوتاه می کنند. فیلسوف اُرُد بزرگ

اندرز جوان باید کوتاه، تازه و داستان وار باشد. فیلسوف اُرُد بزرگ

پند و اندرز بسیار، همچون دشنام آزار دهنده است. فیلسوف اُرُد بزرگ

پند و اندرز نادرست، موجب نفرت همیشگی دیگران از ما می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ

پندهای کهنسالان، آخرین نغمه های آن ها، برای بهتر زیستن آیندگان است. فیلسوف اُرُد بزرگ

پیران خردمند را یافته و از تجربیات آنها درس گیریم. فیلسوف اُرُد بزرگ

جوانی که سخن دلسوزانه پیران دانا را به هیچ می گیرد در افسون نادانی گرفتار شده و رنجها خواهد کشید. فیلسوف اُرُد بزرگ

به هنگام گرفتاری، راه نجات را از خردمندان و سالخوردگان بپرسیم، نه رمالان و جادوگران. فیلسوف اُرُد بزرگ

چه بسیار آدمیانی را دیدم که به جای گوش کردن به ندای عقل و خرد، دامن فریبکاران و خیالپردازان را گرفته بودند. فیلسوف اُرُد بزرگ

سخن و مهر پاک، بر ذات پلید، کارساز نیست. فیلسوف اُرُد بزرگ

آن که پند و اندرز نمی پذیرد، خیلی زود گرفتار می شود. فیلسوف اُرُد بزرگ

واژگان و کلمات، دارای توان و نیرو بوده و رستاخیزها برپا کرده اند. فیلسوف اُرُد بزرگ

سرایش یک بند درست از زندگی، نیاز به سفری هفتاد ساله دارد. فیلسوف اُرُد بزرگ

هر پند پیران خردمند ، سرشار و غنی از عشق و امید به سرافرازی آیندگان است. فیلسوف اُرُد بزرگ
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 138682

https://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه