خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

http://s7.picofile.com/file/8256104526/01.jpg
نقش تاریخی حکیم ارد بزرگ

http://s7.picofile.com/file/8256104526/01.jpg
هندوستان و نفوذ اندیشه های حکیم بزرگ
حکیم ارد بزرگ زنده است ...
ملیت حکیم ارد بزرگ

حکیم ارد بزرگ و آسیای مرکزی
جرا به حکیم ارد بزرگ می گویند بزرگ شیروان ؟
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در دانشگاه گرگان
سخنرانی حکیم بزرگ در دانشگاه فردوسی

سخنرانی حکیم بزرگ در سرای فردوس
نام اصلی حکیم ارد بزرگ
ارد بزرگ ویکیپدیا
حکیم و دکتر عبدالرضا عزیزی با نخبگان

حکیم ارد بزرگ و جبران خلیل جبران
حضور حکیم ارد بزرگ در نمایشگاه کتاب
معرفت شناسی حکمت و اندیشه ارد بزرگ
سخنان حکیم ارد بزرگ به زبان فرانسه

حکیم کیست ؟
احمد شاه مسعود درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

بی نظیر بوتو درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
نام اصلی حکیم ارد بزرگ
فرزانه شیدا درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

الیان ایژن هیر درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
محمد فاطمی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید:
شهناز خاتمی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

شباهت عجیب حکیم ارد بزرگ و حکیم فردوسی طوسی

بابک همتی, کتاب چهار حکیم تاریخ ایران, کتاب حکمای چهارگانه تاریخ ایران, دانلود کتاب چهار حکیم تاریخ ایران, حکیم ارد بزرگ

المواضيع الأخيرة
» فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی نابغه عرصه فلسفه
عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Emptyالسبت يناير 18, 2020 6:09 am من طرف رضا شهابی

» سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی پیرامون انسانیت
عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Emptyالجمعة يوليو 26, 2019 7:10 am من طرف سمانه سرافراز

» گیاهان ، بهترین و پاکترین زنجیره خوراک آدمیان هستند. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Emptyالأحد سبتمبر 03, 2017 2:03 am من طرف دریا نوبخت

» پول و سرمایه ، در سرزمین ناآرام ، جایی ندارد. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Emptyالأحد سبتمبر 03, 2017 1:46 am من طرف دریا نوبخت

» بر انسانیت ، آزادگی و ادب خویش ببالیم نه بر زبان و نژاد خود. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 6:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» بسیاری از جنگ ها ، بازتاب نا آگاهی است. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 6:29 am من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» یک مشت شیاد که به حکیم ارد بزرگ اهانت می گویند
عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 4:16 am من طرف نوشین ناصری

» شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Emptyالثلاثاء مايو 24, 2016 6:56 pm من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» ارد بزرگ ویکیپدیا
عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Emptyالسبت ديسمبر 12, 2015 12:43 pm من طرف مهمان

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان

عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Empty عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان

پست من طرف سمانه سرافراز في الخميس فبراير 05, 2015 7:43 pm

ادامه خبرهای خوش از شیران شیروان :

یکی از بزرگترین خدمات دکتر عبدالرضا عزیزی نماینده محبوب مردم شریف شیروان و رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و مسئول دفتر ایشان در شیروان مهندس منوچهر نبی زاده (عضو هیئت موسس انجمن فرهیختگان شیروان) نزدیک کردن ارتباط مردم با فرزند دور از دیار سرزمین اجدادی خویش ، حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف حال حاضر جهان) است . این کار پر ارزش ، برای مردم فرهنگ دوست شهر شیروان امریست فراموش نشدنی . در زیر چند عکس از بُرد دفتر شیروان نماینده تقدیم می شود :

عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Great_orod_dr_azizi_1_500
برای دیدن عکس ها در سایز بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید

عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Great_orod_dr_azizi_2_500
 منبع : http://greatorod.blogsky.com/1393/10/18/post-49

سلام بر همه دوستان و مخاطبین شیران شیروان

شیروان ما در حال تغییر و رشد سریع هست این اتفاقات را به فال نیک می گیریم برای ما وبلاگ نویسان شیروانی شنیدن نام حکیم ارد بزرگ در شیروان از زبان مسئولین شهرمان یه آرزو بود اما امروز کمتر مسئول و شخصی هست که از اسطوره شیروان حرفی نزند .  همه ما این مهم را مدیون کوشش های جناب آقای دکتر عبدالرضا عزیزی نماینده محترم شهرمان و مسئول دفتر پر تلاش شیروان ایشان ، آقای مهندس منوچهر نبی زاده هستیم . ما جوانان شیروان همت بلند این انسانهای والا را فراموش نخواهیم کرد .
پاینده و باشکوه ، شیروان و شیروانی

برچسب‌ها:دکتر عبدالرضا عزیزی شیروان، دکتر عبدالرضا عزیزی، دکتر عبدالرضا عزیزی نماینده مجلس، دکتر عزیزی نماینده شیروان، دکتر عزیزی نماینده مجلس، حکیم ارد بزرگ، حکیم ارد بزرگ شیروان، ارد بزرگ شیروان، ارد بزرگ، بزرگترین فیلسوف و حکیم معاصر

برچسب‌ها: دکتر عبدالرضا عزیزی, دکتر عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان و رییس کمیسیون, حکیم ارد بزرگ, حکیم ارد بزرگ فیلسوف بین المللی شیروان, شیروان

منبع :
http://shiraneeshirvan.blogfa.com/post/43/
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 71227

http://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان Empty رد: عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان

پست من طرف سمانه سرافراز في الخميس فبراير 05, 2015 7:44 pm

اکرم غلامی
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ۱۵:۳۲
از آقای دکتر عزیزی نماینده خوب شهرمون و آقای مهندس نبی زاده متشکریم که فضای فرهنگ عمومی شهرمان را ارتقا بخشیدند عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان 20عکس حکیم ارد بزرگ فیلسوف محبوب شیروان در برد دفتر نماینده ، در شیروان 20
محمد شیروانی
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ۱۸:۴۱
خانم ماهک سایت فرهیختگان شیروان هم آپدیت شده من در وبلاگم در این مورد اطلاع رسانی کردم

http://www.shirvaniha.ir

پاسخ: چه جالب
من فردا به این موضوع حتما اشاره می کنم متشکرم از خبری که دادید
منوچهر نبی زاده
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ۲۰:۴۹
میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق(ع) بر همه دوستان و هم وطنان عزیز مبارکباد.

پاسخ:
مممممممنون . تبریک منو هم پذیرا باشید .
از حمایت های همیشگی شما متشکریم
سهیل رحمانی
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۳ ۱۹:۲۴
درود بر آقای عزیزی نماینده محترم
ما وبلاگ نویسان شیروانی در دوره نماینده پیشین تلاش بسیاری نمودیم تا همین تحرک و پویایی که شما در پیش گرفته اید ایجاد شود اما متاسفانه هیچوقت به خواست مردم شیروان بها داده نشد . امروز شما با بها دادن به نقش محوری بزرگان شیروان و بخصوص حکیم ارد بزرگ باعث خودباوری و اعتماد سازی اجتماعی بین مردم و مسئولان شهرمان شده اید . از آقای منوچهر نبی زاده هم به خاطر ارتباط مستمر با وبلاگ نویسان و ارایه راهکارهای درست سپاسگذاریم . امیدواریم با کمک دکتر عزیزی و مهندس منوچهر نبی زاده ؛ فضایی ایجاد شود تا جوانان و مردم شیروان بتوانند از نزدیک حکیم ارد بزرگ را ببینند و از ایشان پرسش های خود را بپرسند .

پاسخ: امیییییییییییییییییییدواریم
زهرا م
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ۱۲:۰
با اینکه سایت های خبری شیروان مداوم در حال رقیب سازی در برابر دکتر عزیزی هستند تا دوباره شهرمان را سالها به عقب افتادگی مبتلا کنند می بینم وبلاگ پر خواننده شیران شیروان از خدمات ارزشمند دکتر عزیزی یاد می کند . من به عنوان یک عضو از جامعه دانشگاهی شیروان نگران فرصت طلبانی هستم که از رای عوام برای مقاصد خود استفاده می کنند . البته با حمایت بزرگانی مانند حکیم ارد بزرگ از دکتر عزیزی تمام نقشه های آنها ، نقش بر آب خواهد شد . متاسفانه یارگیری در بین همکاران من از هم اکنون آغاز شده و ...
سارا آشوری
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ۲۱:۶
در درجه اول باید از آقای مهندس منوچهر نبی زاده مسئول دفتر نماینده محبوبمان در دفتر شیروان تشکر کرد که فضای شهرمان را تغییر داده اند در مورد نظر (زهرا م) هم باید بگم که متاسفانه وقتی به برخی سایت های خبری معروف شیروان سر می زنم می بینم بر علیه دکتر عزیزی در حال فضا سازی هستند . اما من نگران نیستم چون ما جوانان شیروان اجازه نمی دیم اوضاع به دوران بد گذشته برگرده
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 71227

http://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه