خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

http://s7.picofile.com/file/8256104526/01.jpg
نقش تاریخی حکیم ارد بزرگ

http://s7.picofile.com/file/8256104526/01.jpg
هندوستان و نفوذ اندیشه های حکیم بزرگ
حکیم ارد بزرگ زنده است ...
ملیت حکیم ارد بزرگ

حکیم ارد بزرگ و آسیای مرکزی
جرا به حکیم ارد بزرگ می گویند بزرگ شیروان ؟
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در دانشگاه گرگان
سخنرانی حکیم بزرگ در دانشگاه فردوسی

سخنرانی حکیم بزرگ در سرای فردوس
نام اصلی حکیم ارد بزرگ
ارد بزرگ ویکیپدیا
حکیم و دکتر عبدالرضا عزیزی با نخبگان

حکیم ارد بزرگ و جبران خلیل جبران
حضور حکیم ارد بزرگ در نمایشگاه کتاب
معرفت شناسی حکمت و اندیشه ارد بزرگ
سخنان حکیم ارد بزرگ به زبان فرانسه

حکیم کیست ؟
احمد شاه مسعود درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

بی نظیر بوتو درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
نام اصلی حکیم ارد بزرگ
فرزانه شیدا درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

الیان ایژن هیر درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
محمد فاطمی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید:
شهناز خاتمی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

شباهت عجیب حکیم ارد بزرگ و حکیم فردوسی طوسی

بابک همتی, کتاب چهار حکیم تاریخ ایران, کتاب حکمای چهارگانه تاریخ ایران, دانلود کتاب چهار حکیم تاریخ ایران, حکیم ارد بزرگ

المواضيع الأخيرة
» فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی نابغه عرصه فلسفه
عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Emptyالسبت يناير 18, 2020 6:09 am من طرف رضا شهابی

» سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی پیرامون انسانیت
عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Emptyالجمعة يوليو 26, 2019 7:10 am من طرف سمانه سرافراز

» گیاهان ، بهترین و پاکترین زنجیره خوراک آدمیان هستند. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Emptyالأحد سبتمبر 03, 2017 2:03 am من طرف دریا نوبخت

» پول و سرمایه ، در سرزمین ناآرام ، جایی ندارد. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Emptyالأحد سبتمبر 03, 2017 1:46 am من طرف دریا نوبخت

» بر انسانیت ، آزادگی و ادب خویش ببالیم نه بر زبان و نژاد خود. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 6:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» بسیاری از جنگ ها ، بازتاب نا آگاهی است. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 6:29 am من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» یک مشت شیاد که به حکیم ارد بزرگ اهانت می گویند
عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 4:16 am من طرف نوشین ناصری

» شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Emptyالثلاثاء مايو 24, 2016 6:56 pm من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» ارد بزرگ ویکیپدیا
عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Emptyالسبت ديسمبر 12, 2015 12:43 pm من طرف مهمان

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393

عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Empty عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393

پست من طرف سمانه سرافراز في الخميس فبراير 05, 2015 7:54 pm

به ابتکار هیأت موسس انجمن فرهیختگان شیروان جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی در تهران در چهارم دیماه 93 برگزار گردید .
عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Great_orod_550
عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Shirvan_550
اسامی کلیه افرادی که در دو عکس بالا دیده می شوند :
ردیف وسط : خانم اکرم باقری (خواهر استاد علی باقری) , خانم ملیحه شرکا (خواهر حکیم بزرگ ) , دکتر مصطفی رجب زاده , آقای ابوالفضل طیبی (مدیر کل دفتر امور بنگاهها و مجامع وزارت امور اقتصادی و دارایی), حکیم ارد برزگ (بزرگترین فیلسوف جهان)، دکتر عبدالرضا عزیزی (نماینده شیروان و رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی) , آقای مسعود اسکویی (مدیر هسته گزینش صنعت بیمه و سرپرست معاونت پشتیبانی پژوهشکده بیمه) , آقای مهندس رضا رجب زاده (معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 17 تهران) و کنار ایشان پدر بزگوارشان از فرهنگیان بازنشسته زحمت کش شیروان همراه با خانم دکتر محبوبه رجب زاده , دکتر هوشمند ، استاد علی باقری (استاد و مدرس دف و تنبک) می باشند . در این عکس چهره مهندس منوچهر نبی زاده ( عضو هیئت موسس انجمن فرهیختگان شیروان ) و خانم غزاله شرکاء ( تنها فرزند حکیم بزرگ ) و همچنین جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی که عبارتند از : آقایان امین صداقت، امین طالبی و مهدی زارع دانشجویان مقطع دکترا، ابوالفضل بلوچیان دانشجوی علوم مهندسی دانشگاه تهران، قاسم دلاور دانشجوی مهندسی شیمی دانشگاه شریف، امین خانه ششدر دانشجوی مهندسی شیمی دانشگاه شریف ، احمد رجعتی دانشجوی مهندسی صنایع دانشگاه شریف، رسول محمدی دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت، سجاد کریمی دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه امیرکبیر، هادی نیکنام دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه امیرکبیر، فرزاد رشیدی دانشجوی مهندسی معدن دانشگاه امیرکبیر ، مهرداد رستم زاده دانشجوی مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر، مهندس سعید رضایی ، سید ابوالفضل حسینی ، مهندس میلاد محمدی نیز دیده می شوند .

بقیه عکس های این مراسم را در آدرس زیر ببینید :

برچسب‌ها: عکس مهندس منوچهر نبی زاده, عکس دکتر عبدالرضا عزیزی, عکس حکیم ارد بزرگ, ملیحه شرکاء, جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی

منبع :
http://shiraneeshirvan.blogfa.com/post/47/
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 71193

http://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393 Empty رد: عکس جلسه هم اندیشی حکیم ارد بزرگ و دکتر عبدالرضا عزیزی با جمعی از دانشجویان نخبه شیروانی 4 دیماه 1393

پست من طرف سمانه سرافراز في الخميس فبراير 05, 2015 7:55 pm

MNAN
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۸:۱۷
درود بر شما که فرهیختگان شهرمان و دانشجویان نخبه

شیروانی را به ما معرفی می کنید

و از این دانشجویان نخبه عزیز هم تقاضا دارم که با تلاش مضاعف

انشاا... آنها را جزو چهره های ملی ببینیم و خواهش کنم

هیچگاه شیروان و کمک به شهرمان را فراموش نفرمایند.
همشهری
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱:۷
اسم کوچک آقای طیبی از مدیران موفق وزارت اقتصاد و دارایی (ابوالفضل) می باشد لطفا اصلاح فرمایید
سید
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ ۷:۳۰
سلام سربلندوسرفرازبادشیروان وشیروانی های عزیز
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 71193

http://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه