Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم

حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Empty حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم

پست من طرف reza shahabi الأربعاء فبراير 04, 2015 7:38 pm

حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Heder_981
حکیم بزرگ
یادگار تاریخ شیروان
همه فرهنگ و شکوه شهر باستانی من
حکیم بزرگ
محبوب شهر ما
افتخار شهر ما
دوستت داریم دوستت داریم

+ مدیر وبلاگ شمسای شیروان (که وبلاگشون رو خیلی دوست دارم) خواسته بود که مشی وبلاگم (شیران شیروان) انتقادی باشه.  اعتراض به کم کاری های آقایان و ... بگذریم ...
چرا از بدی ها بگوییم چرا از کج رفتاری ها بگوییم مگر مدیر بد! خوب هم می شود ؟؟؟ نه نه من اینطوری نیستم
من از بزرگ شیروان که عشق من و همه همشهریامه می گم و به اونایی که بد هستند کاری ندارم.
اگر اونها یه بار به وبلاگم گذرشون بیفته با خودشون میگن چرا ما اینطور محبوب نشدیم ؟ چرا ما که پول دستمونه! قانون در اختیارمونه ! همه چیز این شهر در اختیارمونه ... اینطوری محبوب نشدیم چرا یه نفر سراغی از ما نمی گیره چرا ؟! چرا ؟ و چرا !!!
آره دوست من
همشهری عزیزم
من از خوبترین شیروانی می نویسم و کاری به این و آن ندارم نمی خواهم اگر روزی تقدیر بدی رخ داد بگم من در زمان زنده بودن حکیم چه غلطی می کردم من در زمان زندگی حکیم ارد بزرگ نمی خوام غفلت زده باشم نمی خوام مرده پرست باشم نمی خوام نمی خوام نمی خوام ....

نظرات کاربران درباره این پست :

آزاده روشنی
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳
عزیزم مرده پرستی تو ذات بعضی آدماس . این مسئولا هم که دیگه نوبرن الان که حکیم ارد بزرگ زندس باید قدرشو بدونن ولی وقتی ( خدای نکرده ) اوف بشه ! مثل مرتضی جون پاشاییم (که الهی فداش بشم یعنی فداش می شدم اصلا ولش کن همین ارد بزرگمون که الهی فداش بشیم) شروع میکنن به تقدیر کردن از زحمات چندین سالش و مجسمه ساختن هزار تا بزرگداشت و یادداشتو دیگه تلویزیون و رادیو و ماهواره . ( چی شد )
منم معتقدم آدم بد خوب نمیشه اصلا کی میاد حرفای نسل امروز رو بخونه ؟ واقعا ! تا ما کلیپس سه متری رو سرمون نزاریم که دیده نمیشیم اصلا اینو هم ولش کن .
آره ماهک جونم قربونت برم الهی فدات شم عزیزم اینا هر چی بگی تو مخشون نمی ره که نمیره ...امیدوارم یه روزی برسه که این مسئولا و مردم مرده پرست (بجز خودم ) بیشتر به کاراشون فکر کنن و اندیشمندان زنده رو دوس داشته باشن . اهم

پاسخ: وای
ممنونم
چه خوب می نویسی

سارا آشوری
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳
فیلسوف جهانی شیروان ( حکیم ارد بزرگ ) می گوید : به آنهایی که می گویند اُرُد دلدادگی نمی داند ، بگویید او هم دلداده شد ، یک بار و برای همیشه ، دلباخته میهن پاکش ایران .

محمد شیروانی
شنبه ۶ دی ۱۳۹۳
حرف دل همه ما شیروانی ها

منبع :
http://shiraneeshirvan.blogfa.com/post/12/
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم Empty رد: حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم

پست من طرف reza shahabi الأربعاء فبراير 04, 2015 7:39 pm

آزاده روشنی
دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۲:۴۶
عزیزم مرده پرستی تو ذات بعضی آدماس . این مسئولا هم که دیگه نوبرن الان که حکیم ارد بزرگ زندس باید قدرشو بدونن ولی وقتی ( خدای نکرده ) اوف بشه ! مثل مرتضی جون پاشاییم (که الهی فداش بشم یعنی فداش می شدم اصلا ولش کن همین ارد بزرگمون که الهی فداش بشیم) شروع میکنن به تقدیر کردن از زحمات چندین سالش و مجسمه ساختن هزار تا بزرگداشت و یادداشتو دیگه تلویزیون و رادیو و ماهواره . ( چی شد )
منم معتقدم آدم بد خوب نمیشه اصلا کی میاد حرفای نسل امروز رو بخونه ؟ واقعا ! تا ما کلیپس سه متری رو سرمون نزاریم که دیده نمیشیم اصلا اینو هم ولش کن .
آره ماهک جونم قربونت برم الهی فدات شم عزیزم اینا هر چی بگی تو مخشون نمی ره که نمیره ...امیدوارم یه روزی برسه که این مسئولا و مردم مرده پرست (بجز خودم ) بیشتر به کاراشون فکر کنن و اندیشمندان زنده رو دوس داشته باشن . اهم

پاسخ: وای
ممنونم
چه خوب می نویسی
سارا آشوری
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۸:۲۹
فیلسوف جهانی شیروان ( حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم 7حکیم ارد بزرگحکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم 7 ) می گوید : به آنهایی که می گویند اُرُد دلدادگی نمی داند ، بگویید او هم دلداده شد ، یک بار و برای همیشه ، دلباخته میهن پاکش ایران . حکیم ارد بزرگ (بزرگ شهر ما) دوستت داریم 20
محمد شیروانی
شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ۱۸:۲۶
حرف دل همه ما شیروانی ها
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة