Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Empty سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد

پست من طرف reza shahabi الأربعاء فبراير 04, 2015 7:49 pm

یکی از راه های میل به موفقیت در جوانان تجلیل از مشاهیر و بزرگان است  جوانان می خواهند بدانند نهایت کوشش و تلاش آنها چه میوه و ثمری خواهد داد وقتی آنها بزرگان خودشان را غریب و تنها ببینند لزوما میل به تلاش برای موفقیت را از دست می دهند و بر عکس وقتی الگوهای مناسب را در اوج ببینند برای آموختن تلاش می کنند چون می خواهند مانند فلان مشاهیرشان موفق شوند اما متاسفانه امروزه دولتمردان تنها به دنبال معرفی خودشان به عنوان همه چیزدان و همه فن حریف !! هستند و اینجاست که افسردگی بین جوانان زیاد میشود آنهایی هم که پشتوانه فکری و مالی داشتن از کشورمان مهاجرت می کنند تا در جایی باشند که ارزش هنر و دانش آنها را بدانند .
اینبار خبری از یک فرد فرهنگ دوست همشهری شیروانی دیدم که تقدیمتون می کنم نامگذاری یک کتابفروشی به نام "ارد"  .
حکیم ارد بزرگ ، سمبول دانش و هویت فرهنگی شیروان است .
آقای سروش شگفتی مدیر شهر کتاب شیروان در یک اقدام نمادین ، برای تجلیل از زحمات متفکر و اندیشمند فرزانه حکیم ارد بزرگ ، فیلسوف بین المللی شهر شیروان نام کتابفروشی خود را (( ارد OROD )) گذارد . برای این همشهری عزیزمان آرزوی موفقیت می کنیم . علاقمندان به کتاب و کتابخوانی می توانند به آدرس زیر مراجعه کنند :
آدرس کتابفروشی ارد : شیروان ، روبروی شهرداری ، پاساژ نادری ، طبقه زیرین به شماره همراه 09105828354 سروش شگفتی
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Orod_book_600_01

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Orod_book_600_02

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Orod_book_600_03

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Orod_book_600_04

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Orod_book_600_05

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Orod_book_600_06
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Orod_book_450_01
سروش شگفتی مدیر فروشگاه کتاب ارد

اگر در داخل و خارج از ایران با چنین موردی (نامگذاری به نام حکیم ارد بزرگ) مواجه شدید عکس ها و مشخصات آن را برایم ارسال کنید تا در مورد آن اطلاع رسانی شود .
سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Great_orod_600_1

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Great_orod_600_2

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد Great_orod_600_3

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد G_orod_500_1

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد G_orod_500_2

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد G_orod_500_3

سروش شگفتی از نامگذاری شهر کتاب به نام "ارد" خبر داد G_orod_500_4
GREAT OROD
 منبع خبر :
اخبار و رویدادهای پیرامون حکیم ارد بزرگ

نظرات کاربران درباره این پست :

سهیل رحمانی
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۲۳:۱۲
خانم ماهک سلام
خوشحالیم که در شهرمان آدمهای آگاهی مثل آقای شگفتی داریم که با وجودشون به زندگی در این شهر دلگرم تر میشیم . خانم ماهک شما اطلاعی از خانم ها ستار زاده و سمانه رحمتی ندارید ؟

پاسخ:
پارسال یا دو سال قبل بود که یه بار خانم ستارزاده برای وبلاگ قبلیم که فیلتر شد پیام گذاشت از خانم رحمتی هم تا جایی که خبر دارم از اینترنت دلسرد شده اند همینا رو می دونستم

سارا آشوری
پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۳:۴۰
من دو روز پیش رفتم از نزدیک کتابفروشی آقای شگفتی رو دیدم البته از پشت شیشه ! چون چند نفر داخل کتابسرا بودند و خجالت کشیدم وارد بشم یه سئوال برام پیش اومد چرا در تبلیغات کتابفروشی عکس حکیم ارد بزرگ نیست ؟
چرا نوشته ارد ؟ باید می نوشت (کتابسرای حکیم ارد بزرگ)
تا مردم دقیقا بفهمند چه اتفاقی افتاده

سارا آشوری
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۸:۲۹
فیلسوف جهانی شیروان ( حکیم ارد بزرگ ) می گوید : چه تیره روزند ، مردمی که سینما و موسیقی شان ، غم است و سیاهی ، بیچارگی و پلشتی ... نمی توان در مرداب بدنبال بوی خوش زندگی بود ... سینما باید فردایی زیباتر ، شادتر و بهتر را نشان دهد تا مردم برای رسیدن به آن ، کوشش کنند .

بجنوردی
شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ۱۷:۵۹
امیدواریم در بجنورد هم اسم حکیم را بر سر در مغازه ها و خیابانها ببینیم

منبع :
http://shiraneeshirvan.blogfa.com/post/14/
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة