خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

http://s7.picofile.com/file/8256104526/01.jpg
نقش تاریخی حکیم ارد بزرگ

http://s7.picofile.com/file/8256104526/01.jpg
هندوستان و نفوذ اندیشه های حکیم بزرگ
حکیم ارد بزرگ زنده است ...
ملیت حکیم ارد بزرگ

حکیم ارد بزرگ و آسیای مرکزی
جرا به حکیم ارد بزرگ می گویند بزرگ شیروان ؟
سخنرانی حکیم ارد بزرگ در دانشگاه گرگان
سخنرانی حکیم بزرگ در دانشگاه فردوسی

سخنرانی حکیم بزرگ در سرای فردوس
نام اصلی حکیم ارد بزرگ
ارد بزرگ ویکیپدیا
حکیم و دکتر عبدالرضا عزیزی با نخبگان

حکیم ارد بزرگ و جبران خلیل جبران
حضور حکیم ارد بزرگ در نمایشگاه کتاب
معرفت شناسی حکمت و اندیشه ارد بزرگ
سخنان حکیم ارد بزرگ به زبان فرانسه

حکیم کیست ؟
احمد شاه مسعود درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

بی نظیر بوتو درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
نام اصلی حکیم ارد بزرگ
فرزانه شیدا درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

الیان ایژن هیر درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
محمد فاطمی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید:
شهناز خاتمی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

شباهت عجیب حکیم ارد بزرگ و حکیم فردوسی طوسی

بابک همتی, کتاب چهار حکیم تاریخ ایران, کتاب حکمای چهارگانه تاریخ ایران, دانلود کتاب چهار حکیم تاریخ ایران, حکیم ارد بزرگ

المواضيع الأخيرة
» فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی نابغه عرصه فلسفه
اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Emptyالسبت يناير 18, 2020 6:09 am من طرف رضا شهابی

» سخنان استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی پیرامون انسانیت
اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Emptyالجمعة يوليو 26, 2019 7:10 am من طرف سمانه سرافراز

» گیاهان ، بهترین و پاکترین زنجیره خوراک آدمیان هستند. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Emptyالأحد سبتمبر 03, 2017 2:03 am من طرف دریا نوبخت

» پول و سرمایه ، در سرزمین ناآرام ، جایی ندارد. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Emptyالأحد سبتمبر 03, 2017 1:46 am من طرف دریا نوبخت

» بر انسانیت ، آزادگی و ادب خویش ببالیم نه بر زبان و نژاد خود. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 6:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» بسیاری از جنگ ها ، بازتاب نا آگاهی است. فیلسوف حکیم ارد بزرگ
اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 6:29 am من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» یک مشت شیاد که به حکیم ارد بزرگ اهانت می گویند
اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Emptyالإثنين نوفمبر 07, 2016 4:16 am من طرف نوشین ناصری

» شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :
اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Emptyالثلاثاء مايو 24, 2016 6:56 pm من طرف بهنــــــ❤ــاز امراللهــی

» ارد بزرگ ویکیپدیا
اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Emptyالسبت ديسمبر 12, 2015 12:43 pm من طرف مهمان

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)

اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Empty اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)

پست من طرف رضا شهابی في الأربعاء فبراير 04, 2015 7:52 pm

این روزها رابطه قلبی و عاطفی مردم و مسئولین شهرمان شیروان با افتخار شهرمان حکیم ارد بزرگ بیشتر از هر زمان دیگری دیده می شود . شیرینی این رابطه از آن رو بیشتر می شود که به یاد می آوریم سالها شهر مشهد و خراسان رضوی می گفتند و البته می گویند حکیم ارد بزرگ متعلق به شهر و استان آنهاست و هنوز هم در سایت شهرداری مشهد نام حکیم ارد بزرگ در کنار نام حکیم فردوسی و حکیم عمر خیام و ملک الشعرای بهار و ... خود نمایی می کند . آدرس زیر را ببینید :
http://www.shahrebehesht.ir/tabid/994/Default.aspx
هفته گذشته به این موضوع فکر می کردم که چطور شرایط تغییر کرد و ما توانستیم در شهریور ماه 1393 شاهد حضور فیلسوف بزرگ شیروان در شهر اجدادی اش باشیم . با لیلا صادق زاده مدیر پایگاه خبری حکیم ارد بزرگ گفتگو کردم و ایشان هم دلیلش را خواست مردمی و همچنین نقش پر رنگ و مطلوب نماینده مردم شهرمان در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر عبدالرضا عزیزی و همچنین فرماندار محترم شیروان آقای عباسعلی صفایی در برگزاری همایش فرهیختگان شیروان دانستند البته یک نکته مهم را هم یادآوری کردند که این همه بوجود نمی آمد مگر با ارتباط بسیار نزدیک و دوستانه آقای مهندس منوچهر نبی زاده مسئول دفتر نماینده مجلس شهرمان در شیروان که از ماهها قبل از همایش با حکیم برای این مهم در حال رایزنی بودند .
+ در همین جا لازمه از طرف همه وبلاگ نویسان شیروانی به خاطر برآورده کردن خواست قلبی همه ما شیروانی ها از آقای نبی زاده تشکر بنماییم .
و اما مطلبی دارم مربوطه به دیدار استاد موسیقی شهرمان آقای علی باقری با افتخار شیروان که از پایگاه خبری حکیم برداشت کردم و تقدیمتون می کنم :

اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  G_orod_500_02
استاد علی باقری (استاد شیروانی موسیقی ، مدرس دف و تنبک ) 29 آبان 1393 در شهر کرج میهمان حکیم ارد بزرگ بود . در این دیدار ایشان هدایای مردم شریف شیروان برای فیلسوف بین المللی شهر خود  "حکیم ارد بزرگ" را اهداء نمودند .

این هدایا شامل چهار محصول مشهور شهر شیروان است ، محصولاتی که در سطح ایران دارای اعتبار و ارزش فراوانی هستند :

1-آقای حاج علی رحیم نیا ، میوه بسیار مرغوب گردو از باغ خویش در دره سیفکان روستای اولاشلو هدیه نموده اند .

2-آقای مجید یوسفیان استاد گلیم بافی ، که گلیمی بسیار زیبا و چشم نواز با طرح سفره سنتی بافته شده ازمحصولاتشان را هدیه نموده اند.

3-آقای محمد شاکری ، از عسل بسیار مرغوب و کم نظیر تولیدی در زنبورداری خود در دامنه های زیبای ارتفاعات شمال خراسان هدیه نموده اند.

4- آقای منوچهر نبی زاده نیز از آبنبات های تولیدی شهر شیروان که بسیار شیرین و خوشمزه است هدیه نموده اند .

اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Great_orod_shirvan_29_492
چهار نفر صف اول عکس از راست به چپ: منوچهر نبی زاده ، حاج علی رحیم نیا ، حکیم بزرگ شیروان و عباسعلی صفایی فرماندار شیروان می باشند - شهریور1393

فیلسوف بزرگ شیروان ضمن تشکر از همه این بزرگان و مردم مهربان شیروان ، ابراز امیدواری کردند که محصولات و تولیدات شهر شیروان در سطح جهانی مطرح شوند و برای رسیدن به این مقصود باید کوشش نمود ایشان همچنین آرزوی قلبی خود را شادی هر چه بیشتر مردم شیروان دانستند .

اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Great_orod_shirvan_19_492
حضور حکیم ارد بزرگ در همایش فرهیختگان شیروان - شهریور 1393

استاد باقری که خود از مسئولین دفتر تهران نماینده محترم شیروان در مجلس شورای اسلامی آقای دکتر عبدالرضا عزیزی هستند درباره راههای توسعه این شهر توضیحاتی ارایه نمودند . حکیم ارد بزرگ نیز از اقدامات نماینده شهر شیروان در مجلس شورای اسلامی تقدیر نمودند و ابراز امیدواری کردند که با این کوشش های فراگیر شهر شیروان هر چه زودتر به جایگاه واقعی خویش دست یابد . حکیم متذکر شدند که نباید شهر شیروان را با شهر های اطرافش مقایسه نماییم و هدف باید ارایه چهره جهانی شهر شیروان باشد و ادامه دادند این امر با تمرکز بر امر رسانه و اطلاع رسانی و همچنین توسعه همزمان گردشگری دست یافتنی خواهد بود .

در پایان این دیدار استاد علی باقری یکی از ساخته های بسیار زیبای موسیقی خود را با نواختن دف اجرا نمودند که تشویق گرم حکیم ارد بزرگ را برانگیخت . 

عکس هایی از این دیدار به یاد ماندنی در 29 آبان 1393 :

اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  G_orod_500_01

اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  G_orod_500_03

رزومه موسیقی استاد علی باقری

مشخصات :
نام نام خانوادگی : علی باقری       متولد : 1355         وضعیت : متاهل        تحصیلات : کارشناس برق کنترل ابزاردقیق

تلفن تماس : 09375239677              ایمیل : bagheri.daf@gmail.com             سابقه تدریس : 10 سال ( دف و تنبک)

سابقه فعالیت نوازندگی :
20 سال ( دف، تنبک، ضرب زورخانه، دایره، دهل، داربوکا، کوزه )  

دوره های طی شده :
 بهره گیری از تجربیات اساتید زیادی که محبوب ترین آنها : استاد بیژن کامکار، استاد داریوش اسحاقی، استاد مهرداد کریم خاوری، استاد بهروز قهاری(دف)،   استاد محمد کارگر و استاد ابولقاسم کاظمی مقدم (ضرب زورخانه)

سوابق اجرائی :
گروه برگزیده دانش آموزی در منطقه شمال خراسان بزرگ 73
گروه منتخب در فستیوال دانش آموزی مقدماتی کشور سال 73
گروه برگزیده دانش آموزی در منطقه شمال خراسان بزرگ 74
گروه منتخب در فستیوال دانش آموزی مقدماتی کشور سال 74
همکاری با گروه موسیقی سنتی سازمان ارشاد شیروان از سال 74 الی 80
گروه منتخب جهت شرکت در جشنواره موسیقی فجر سال 76
مرشد زورخانه پوریای ولی شیروان، زورخانه شهدا مشهد و پادگان 04 بیرجند از سال 73 الی 81
مسول و عضو انجمن موسیقی دانشگاه علمی صنعتی خراسان از سال 81 تا 83
نفر دوم تک نوازی دف در جشنواره سکوت سال 84
سرپرست گروه منتخب کوبه ای، جهت اجرا در جشنواره فریاد سال 85
همکاری با کانون موسیقی دانشگاه فردوسی مشهد
همکاری با گروه چهل دف پوردستان ( سرپرست گروه محسن رستگار)
همکاری با گروه موسیقی سنتی دلنوازان (سرپرست گروه کاظمی مقدم)
همکاری با گروه دف نوازان مشتاق (سرپرست گروه مهرداد کریم خاوری)
همکاری با گروه موسیقی محلی نوا (سرپرست گروه شعبان اسلامی)
همکاری با گروه کوبه ای هوران (سرپرست گروه بهروز قهاری)

سوابق آموزش :
مدرس دف و تنبک آموزشگاه موسیقی صیانت سال 82 الی 83
مدرس دف و تنبک آموزشگاه موسیقی قلیچی سال 83 الی 84
مدرس دف و تنبک آموزشگاه موسیقی نوا سال 86 الی 91
مدرس دف و تنبک سرای محله سوهانک سال 91 تاکنون

اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  G_orod_500_05

نظرات کاربران درباره این پست :

سهیل رحمانی
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۲۳:۲۵
خانم ماهک بازم سلام
خبر بسیار دلگرم کننده ایی بود ممنون که در مقدمه این نوشته یادی از ما وبلاگ نویسان قدیمی شیروان کردید این آرزوی همه ما بود که شرایط اینطوری بشه متاسفانه به خاطر یه سری تندروی ها و از طرفی مقاومت های عده ایی دیگه کار به اینجا کشید اما به هر حال الان خیلی خوشحالم . آقای عزیزی این دوره گل کاشت دوستداران حکیم باید تلاش کنند باز هم عزیزی برای مجلس رای بیاره . در ضمن خواهش می کنم مسیر قشنگی رو که در اداره شیران شیروان در پیش گرفتید ادامه بدین شیروان ما بیش از هر چیز به همین رویه نیاز داره در ضمن مطلب شما را در انجمن شیروان باز نشر خواهم کرد

پاسخ:
ممنونم از نظر کاملتون . در مورد خط مشی اداره شیران شیروان خوشحالم هم نظریم .
آره منم معتقدم به جای جار و جنجال باید محترمانه و دوستانه از علایق خودمون بگیم بزار دیگران هر طور دوست دارن فکر کنن . من نمی خوام انرژیم رو الکی صرف بگو مگو کنم . در مورد نماینده محترم شهرمون هم کاملا با شما هم نظر هستم .

آزاده روشنی
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۵:۲۳
فانتزی من اینه یه روز آدرس حکیم ارد بزرگ رو گیر بیارم براشون روز تولدشون یه دسته کلید کادو کنم ببرم بهشون بدم . با همون تیپ بوت مشکی و مانتویی که از پـــَـــریس برام آوردن و شال با پولک دوزی های عربی و کلیپسی که عمه سارا ...( اصلا ولـــــش کن )
بعد حکیم ارد بزرگ بگه : دسته کلید؟
منم بگم هر کدوم مال کجاس؟
این کلید مال مازراتی صورتی دم دره
این کلید مال پنتــــــــاس غرب تهران
این کلید مال ویلا 6000 متری شمال ( واو...چه قدر زیاد ؟!)
این کلید مال هواپیمای خصوصی تو حیاط همون ویلا !
این دو تا کلید هم مال دو تا آسمانخراش ! تو لوس آنجلس خیابان ...( دیگه آدرسشو که نمیگم که ! )
این کلید...بعد حکیم بگه بسه دیگه آزاده جان ورشکست شدی که؟؟
منم در حالیکه میرم عقب تا به موقع تو افق محو شم بگم این که چیزی نیست ما دو هزار تا کلید دیگه تو خونمون داریم!...
بعد در حالی که دهن شما وا مونده میرم تا در افـــــــــــــــــق محو شم!!
.
.
.
.
.
.
.
آخ آخ کلیپسم از افق رد نمیشه چیکار کنم؟؟

غلامیان
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ۲۲:۲۳
امیدوارم مسئولین بجنورد هم مقدمات دعوت حکیم بزرگ خراسان شمالی را به بجنورد فراهم آورند . حکیم ارد بزرگ تنها به شهر شیروان متعلق نیست او یکی از بزرگترین مشاهیر تاریخ استان ماست و مسلما همه ما بجنوردی ها و همه هم استانی های دیگر در شهرهای استان ما همانند جاجرم ، اسفراین ، گرمه ، مانه و سملقان ، فاروج و راز و جرگلان به وجودش افتخار می کنند .
امیدوارم مسئولین استان از این مقام فرهنگی و علمی استان به نحوه شایسته تجلیل نمایند
من به شخصه امید بسیار دارم در شهر بجنورد بتوانم در جلسه سخنرانی حکیم ارد بزرگ شرکت کنم .

پاسخ: خود ما شیروانیها هم آرزو داریم حکیم رو از نزدیک ببینیم اما متاسفانه تا به امروز این اتفاق نیفتاده . شهریور هم که تشریف آورده بودند تنها نخبگان شیروان و مسئولین شهرمان توانسته بودن حکیم رو ببینند برای ما مردم شیروان دیدن حکیم و شنیدن صداشون شده یه آرزو
ممنون از نظر خوبتون

منوچهر نبی زاده
یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ۲۳:۳
درود بر عزیزان سایت شیران شیروان دوستان ،بنده هم بعنوان یک هم شهری کوچک شما ضمن تشکر صمیمانه ازحماتی که در فضای مجازی جهت معرفی شهرمان و استانمان می کشید با اقای غلامیان موافقم که ارد بزرگ درست است که فرزند شیروان است ولی نباید او را محدود به مرزها کنیم او اکنون فراتر از مرزها و قاره ها یک شخصیت جهانی است و ماجوانان این مرزبوم با سر مشق قرار دادن جملات او می بایست بیش از پیش در ایادانی میهن عزیزمان بکوشیم .

پاسخ:
ممنون از نظر شما آقای نبی زاده
امیدواریم در سایه تلاش های شما بتوانیم حکیم ارد بزرگ را در بین مردم شهرمان بینیم خیلی دوست داریم حکیم را از نزدیک ببینیم حرفهایمان را به ایشان بگوییم در سخنرانی حکیم شرکت کنیم اما متاسفانه این اتفاق تا به حال نیفتاده و شهریور ماه این شانس را هم نداشتیم و حتی نتوانستیم حکیم را ببینیم .
آقای نبی زاده ، دوستان درباره تلاشهای شما برای دعوت از حکیم و سفر به شیروان خیلی گفتند با خانم صادق زاده هم صحبت کردم و در این پست هم به آن اشاره کردم .
امید ما به شماست خواهش می کنیم اگر برای حکیم دیدار با مسئولین و فرهیختگان می گذارید در کنار آن دیدار های دانشجویی و دانش آموزی را نیز مد نظر قرار دهید . از طرف خودم و دوستانم از شما متشکریم

سارا آشوری
پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۳:۳۵
این آرزوی من و همه همکلاسیامه که حکیم رو از نزدیک ببینیم

سارا آشوری
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۸:۲۸
فیلسوف جهانی شیروان ( حکیم ارد بزرگ ) می گوید : نامداری که خود را به خواری می افکند ، هزاران دل آویخته به دامان خویش را نیز به خاک می کشد .

mana
یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲
سلام و آفرین بر شما ماهک خانم که باز ما را خوشحال کردید بعد از خبر خوش همایش فرهیختگان شیروان و حضور غیر منتظره حکیم ارد بزرگ این خبر شما هم من را خیلی خیلی خوشحال کرد که حکیم را با استاد باقری کنار هم دیدم امیداوارم همیشه از این خبر های خوب در وبلاگ شما ببینیم
من عاشق دفی هستم که استاد باقری در مدح مولا علی ع می زنند امیدوارم فرصتی فراهم گردد این کارهنری زیبا را روزی این هنرمند توانا برای همه جوانان شیروانی اجرا کنند.

پاسخ:
ممنوووووووووونم

محمد شیروانی
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ۲۰:۹
آفرین به شیروان و شیروانی

منبع :
http://shiraneeshirvan.blogfa.com/post/15/
رضا شهابی
رضا شهابی

رتبه : 74590
شهر من : همین نزدیکی ، شهر زنجان

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Empty رد: اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)

پست من طرف صادق محمد نژاد في الثلاثاء أبريل 07, 2015 11:32 pm

خوشحالم از مرد یگانه ما ، حکیم ارد بزرگ تقدیر میشود . flower
لذت بردم . خسته نباشید .  اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Star3 اهدای مهمترین محصولات شیروان به حکیم ارد بزرگ (افتخار شهرمان شیروان)  Icon_flower
صادق محمد نژاد
صادق محمد نژاد

رتبه : 60986
شهر من : بروجرد

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه