Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

3 مشترك

شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Empty شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

پست من طرف reza shahabi الأربعاء فبراير 25, 2015 2:49 am

شکوهه عمرانی (فعال اجتماعی کشور سوییس ، شاعر و مترجم کتاب سخنان حکیم ارد بزرگ به زبان فرانسوی) می گوید :

شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : 1741
- اندیشه ها و افکار ارد بزرگ بسیار متعالی است و امیدوارم روزی خواسته های وی در مورد همگرایی ، اتحاد و حقوق تاریخی به مرحله ی اجرا در آید و آنروز روز سربلندی و غرور هر فرد ایرانی و وطن دوست خواهد بود و بازگشت ایران به عظمت و شکوه دیرین و بازیابی جایگاه واقعی خویش در دنیا . بسیار خوشوقتم که موفق به ترجمه ی بخشی از سخنان ارد بزرگ گردیدم .

شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Chokouh_Omrani_Daghigh

برچسب‌ها: شکوهه عمرانی, حکیم ارد بزرگ, سوییس, ارد بزرگ, great orod
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Empty رد: شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

پست من طرف دریا نوبخت الأحد يوليو 05, 2015 11:49 am

عالیه
به خانم شکوهه عمرانی خسته نباشید می گیم
نسل امروز باید به داشتن این استاد بزرگ افتخار کند
Arrow

دریا نوبخت

رتبه : 110162
شهر من : تهران زندگی می کنیم ولی اصلیتمون گیلان

شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Empty رد: شکوهه عمرانی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

پست من طرف بهنــــــ❤ــاز الثلاثاء مايو 24, 2016 6:56 pm

درسته که استاد عمرانی در سوئیس زندگی می کنند اما باید در شهر کاشان مجسمه استاد شکوهه عمرانی ساخته بشه ، خدمات این استاد بزرگ به فرهنگ و هنر بسیار زیاد بوده است امیدواریم ایشان را به ایران دعوت کنند و از ایشان تجلیل شود . تا همه ما دوستداران حکیم ارد بزرگ هم بتوانیم ایشان را از نزدیک ببینیم lovee .
بهنــــــ❤ــاز
بهنــــــ❤ــاز

رتبه : 121583
شهر من : رشت

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة