Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید :

4 مشترك

حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Empty حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید :

پست من طرف reza shahabi الأربعاء فبراير 25, 2015 2:53 am

حفیظ الله مطهری (تحلیل گر مسایل اجتماعی و سیاسی افغانستان ساکن ترکیه) در مورد 3 ستون فلسفه اُرُدیسم (عشق به گیتی، عشق به انسانیت و عشق به آزادی) و اینکه اگر مردم یک سرزمین عاشق جهانی که در آن زندگی می کنند، عاشق انسانیت و عاشق آزادی باشند، این جامعه چگونه اجتماعی خواهد شد؟ می گوید:

((در جامعه امروزی انسان ها به تخریب هم دیگر می پردازند و سعی دارند که از دیگر استفاده ابزاری کنند و به اشیا عشق می ورزند برخلاف که باید از آن ها به خوبی استفاده کرد و به انسان عشق ورزید.
اگر جامعه ما بر مبنای فلسفه اردیسم حرکت کند و از آن در دایره عمل استفاده کند ما شاهد یک جامعه ی هستیم که در آن انسانیت مهم است نه موارد دیگر... و از همه مهم تر عشق ورزیدن به هم دیگر میباشد که متاسفانه امروز ما به اشیا عشق داریم و از انسان ها استفاده میکنیم و ضعف بزرگ جامعه انسانی است. اگر ما عاشقانه هم نوعان خود دوست بداریم و شکر گذار خالق آن خدای آسمان ها و زمین باشیم و به طبعیت و قانون طبعیت احترام بگذاریم و زمین را بیشتر ازین نابود نکنیم و هوا را آلوده نکنیم بطن زمین را ویران نسازیم جامعه انسانی که در روی زمین است شاهد تحول بزرگ و بنیادین در همه عرصه زندگی خواهد بود، دیگر ان زمان این همه جنگ و ترور و جهان سوم مطرح نخواهد بود. اما متاسفانه دولت مردان بزرگ و مافیای صنعت جهانی همیشه در صدد رشد اقتصادی شان هستند و هرگز فکری در حال زمین و ضررهای که به بار می آورند نمیکنند. فلسفه اُرُدیسم باید در کتابهای مدارس و دانشگاه ها درج شود و زمینه سازی آنرا فراهم کنیم تا باشد برای طبیعت و انسان کاری کرده باشیم.))

حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Hafizullah-Motahari
برگرفته از کانال تلگرامی اُرُدیست نوشت :

https://t.me/orodistnote/694
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Empty رد: حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید :

پست من طرف sima الثلاثاء أبريل 07, 2015 4:38 pm

بسیار عالی

flower
sima
sima

رتبه : 112773
شهر من : یزد

حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید : Empty رد: حفیظ الله مطهری درباره فلسفه اُرُدیسم می گوید :

پست من طرف نیایش میلانی الخميس أبريل 09, 2015 9:14 pm

تنها راه رسیدن به زندگی شرافتمندانه، پاسداشت آبروی دیگران و انسانیت است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

The only way to live an honorable life is to protect the dignity of others and humanity.
The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani
نیایش میلانی
نیایش میلانی

رتبه : 118364
شهر من : تهران

پست من طرف دریا نوبخت الأحد يوليو 05, 2015 12:39 pm

استفاده کردم study

دریا نوبخت

رتبه : 110162
شهر من : تهران زندگی می کنیم ولی اصلیتمون گیلان

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة