Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید

4 مشترك

شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Empty شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید

پست من طرف reza shahabi الأربعاء فبراير 25, 2015 2:55 am

شراره میناچی (وبلاگ نویس) درباره حکیم ارد بزرگ می گوید
حکیم ارد بزرگ تنها ایرانی است که جملات قصارش دارای استخوان بندی محکم و دقیقی هستند سخنان برگزیده ایی که توانسته در بسیاری موارد ، تاثیر گذار تر از سخنان مشاهیر اروپا باشد . اگر سخنان حکیم ارد بزرگ را از درون سخنان بزرگان جهان برداریم دیگر گویا اصالت و خردمندی را از آن ها گرفته ایم . زمانی تنها جملات ناپلئون و نیچه در بین سخنان بزرگان می درخشید اما امروز سخنان حکیم ارد بزرگ دارای ارزش و جایگاهی بسیار ارزشمندتری هستند .

برچسب‌ها: شراره میناچی, حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, فریدریش نیچه, جملات قصار
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Empty رد: شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید

پست من طرف مصطفی براتی الثلاثاء أبريل 07, 2015 9:03 pm

جالب و خواندنی بود. با تشکر .  شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Icon_study
مصطفی براتی
مصطفی براتی

رتبه : 113378
شهر من : دامغان - سمنان

شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید Empty رد: شراره میناچی درباره حکیم ارد بزرگ می گوید

پست من طرف sima الأربعاء أبريل 08, 2015 6:23 pm

آقا رضا شهابی مطلب خوبی رو اینجا آوردین ممنون . flower

شنیدم نیچه نویسنده آلمانی در زمان زندگیش گمنام بوده و بعد از فوتش خانواده اش آثارش رو چاپ میکنند و اونوقت در زمان مرگش جهانی شده براش دلم سوخت که مردم زمانش به اون بی محبتی کردن و درکش نکردن و نشناختنش.و حتی از اون و افکارش برای بهتر زندگی کردن خودشون نتونستن استفاده کنند.
sima
sima

رتبه : 112773
شهر من : یزد

پست من طرف نیایش میلانی الخميس أبريل 09, 2015 10:07 pm

گراناز جون، اگه به تاریخ نگاه کنی اکثر متفکرین جهان در زمان قید حیاتشون کسی اونا رو نه می فهمیده و نه درکشون میکرده ! و ما فکر میکنیم با تحصیلات در دانشگاه و غیره خیلی می فهمیم اما خیلی از اساتید که فقط با کتاب درسی خوندن وحفظ کردن شدن استاد و در دانشگاها درس میدن رو هم میبینیم ، باز هم درک نمی کنند.
drunken  
نیایش میلانی
نیایش میلانی

رتبه : 118364
شهر من : تهران

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة