Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

2 مشترك

رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Empty رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

پست من طرف reza shahabi الأربعاء فبراير 25, 2015 2:59 am

درود بر همه هواداران حکیم بزرگ ارد بزرگ،اگر در باره فردوسی وکتاب شاهنانه با دقت پژوهش کرده باشید میفهمید که تا چه اندازه حکیم ارد بزرگ با حکیم فردوسی شباهت دارند، این خرد،مهر و بزرگ منشی که فردوسی این همه از آن صحبت و تجلیل میکنه را در سخنان و افکار ارد بزرگ میبینم و این همه حساسیت و تلاش  که فردوسی برای این سرزمین داشت را ارد بزرگ نیز دارد، این اصالت اندیشه که در عمل نیز میبینیم و این زندگی کردن پاک و ساده ارد بزرگ را  فردوسی نیز به گواه تاریخ داشت؛ بی شک انسان هایی چون فردوسی و ارد بزرگ در تاریخ تکرار نشدنی هستند ارد بزرگ بی شک هدیه ای از طرف خداوند برای مردم این سرزمین میباشد پس بیاید قدر ارد بزرگ رو بدونیم. (  از طرف دوست دار ارد بزرگ و دوست داران او رادمان از استان فارس )

برچسب‌ها: رادمان, استان فارس, حکیم ارد بزرگ, حکیم چهارم تاریخ ایران, سخنان دیگران درباره حکیم ارد بزرگ
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید : Empty رد: رادمان درباره حکیم ارد بزرگ می گوید :

پست من طرف sima الثلاثاء أبريل 07, 2015 3:42 pm

آره همینطوره آقا رادمان من شاهنامه خوندم و این شباهات زیاد بین حکیم اردبزرگ و حکیم فردوسی رو درک کردم.

sunny flower
sima
sima

رتبه : 112773
شهر من : یزد

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة