Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Empty پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

پست من طرف reza shahabi الأربعاء فبراير 04, 2015 6:17 pm

- استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی پیرامون مرده پرستی در کتاب سرخ فرموده اند :
پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Orod_the_gerat

مرده پرستی، هنر ایرانیان شده است، تا زمانی که اساطیر و بزرگان خود را در بین مردگان جستجو می کنند ، رنگ رشد و پیشرفت را نخواهند دید. حکیم ارد بزرگ

جهان به تندی در حال پیشرفت و رشد است . برای رسیدن به زندگی بهتر، باید به آخرین دانش های روز دنیا دست یافت و از آنها بهره گرفت، برخی پیوسته با یادآوری نام دانشمندان مرده هزار سال پیش، کاستی ها و جاماندگی های ایران امروز را پنهان می کنند. حکیم ارد بزرگ

هولناک و نفرت انگیز است در این سرزمین ، جنگ بر سر ایرانی و یا ایرانی نبودن نامداران گذشته ، بسیار بیشتر از شناخت و بزرگداشت برجستگان زنده است. حکیم ارد بزرگ

زیاده روی در ستایش تاریخ گذشتگان و اساطیر مرده ، نفرت همگانی زندگان از یکدیگر و خودخوری و ناامیدی دودمان امروز را به همراه دارد . جوانان در رویای خود ، گذشته ایی دست نیافتنی خواهند ساخت، آنگاه می گویند ما در گذشته چه بودیم و حال چه هستیم ! ، بدینگونه آرام آرام از خود و توان خویش، ناامید شده و به اندک میدان کاری دلخوش می شوند . وارون بر این نگرش ، جوانان سرزمین هایی که اساطیرشان زنده و بزرگانشان دوشادوش آنها کار می کنند ، هر روز به میدان بزرگتری از رشد و پیشرفت دست می یابند . پس نگوییم ایرانیان چه بودند ، باید گفت اکنون چه هستیم و اساطیر زنده ما چه درسهایی برای رشد و پیشرفت به ما می دهند تا بدان راه ، کار و کوشش کنیم و سرزمینمان برای آیندگان شایسته ستایش باشد. حکیم ارد بزرگ

افسوس که چشمان مردم میهنم، مردگان را بیش از زندگان می بینند. حکیم ارد بزرگ

آدمهای بزرگ، بسیار بوده اند و پس از این هم، هزار بار بزرگتر از آنها خواهند آمد، بی شک فردوسی، خیام، نادر و... بسیار بزرگ بوده اند، اما جهان رو به پویش است و آدمها پیوسته از راه رفته گذشتگان، پندها گرفته و آموزش ها دیده اند، پس بی شک در هر زمان آدمهایی بزرگتر از گذشته پا به میدان می گذارند. مبادا به نام بزرگان تاریخ خود، مشاهیر زنده مان را نابود سازیم که این رسم مردم نادان و بی خرد است. پیوسته بزرگان زنده خویش را ستایش کنیم و از هزار "اُرد" مرده هم یاد نکنید. تا با بزرگداشت زندگان، پیشرفتتان هر روز بیشتر از روز پیش باشد. حکیم ارد بزرگ

اُرد بارها گفته است تا زمانی که ابوعلی سینا و یا خوارزمی ، نماد دانش و اندیشه ایرانی باشند ، کشور ما حتی یک گام هم بسوی دانش روز جهان بر نخواهد داشت. بی پرده بگویم دل خوش نمودن به اساطیر و دانشمندان مرده به معنای نادیده گرفتن دانشمندان زنده است. هنگامی که می بینم برخی با آب و تاب کوشش می کنند از مردگان برای زندگان الگوی علمی بسازند ، تمام وجودم فرو می ریزد و آرزو می کنم کاش ما چنین الگوهایی نداشتیم. نگاهی به کشورهای پیشروی حال حاضر بکنید. آنها ابوعلی سینا ها ندارند ، اما یک شرکت کوچک دانش بنیان آنها به اندازه کشور ما درآمد و ثروت برای سرزمین خود به ارمغان می آورد . حالا باز هم بنشینیم و پیوسته بگوییم ما فلان شخص را داشته ایم و به آن دلخوش باشیم . بدانید و باور کنید، هزار ابوعلی سینا و خوارزمی در حال حاضر نمی توانند ایران را به سوی رشد و توسعه هدایت کنند. تنها راه آن است که فرهنگ بزرگداشت از زندگان را جایگزین تجلیل از مردگان کنیم. حکیم ارد بزرگ

بیچاره سرزمینی که اساطیرش مرده اند ، و مردمش آنقدر واپسگرا شده اند که اساطیر زنده خود را ، قربانی نام مردگان می کنند. حکیم ارد بزرگ

کشورهای پیشرفته و یا در حال پیشرفت اساطیرشان زنده اند و کشورهای عقب افتاده ، اساطیرشان مرده و یا افسانه اند. حکیم ارد بزرگ
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Empty رد: پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

پست من طرف reza shahabi الأربعاء فبراير 04, 2015 6:19 pm

عاشق جملات بالا هستم

نظر شما در مورد مرده پرستی چیه ؟
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 125978
شهر من : Sydney

پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Empty رد: پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

پست من طرف احسانم الإثنين يوليو 06, 2015 2:01 am

متاسفانه مردم ما تا یه نفر میمیره
براشون عزیز میشه .
تا وقتی زنده است ... اصلا قدرش رو نمی دونن  tamizi
Anonymous
احسانم
مهمان

پیرامون مرده پرستی در کلام استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی Empty شیراز شهر مادری حکیم

پست من طرف سمانه پیردوست الأربعاء يوليو 15, 2015 6:06 pm

چرا حکیم بزرگ به شیراز نمیان شیراز هم که شهر اجداد مادری حکیمه
حکیم ارد بزرگ هم جزو افتخارات شهر ما هستن و امیدوارم حکیم به شهر ما هم بیان . تازه شهر ما خیلی پیشرفته تر از شیروان هست .
Anonymous
سمانه پیردوست
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة