Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393

دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Empty دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393

پست من طرف نوشین ناصری الأحد مارس 01, 2015 6:52 pm

با هماهنگی اعضاء انجمن فرهیختگان شیروان دیدار صمیمی تعدادی از اعضاء محترم شورای بخش مرکزی ، شورای شهرستان ، انجمن فرهیختگان و همشهریان شیروانی با حکیم ارد بزرگ (فیلسوف و متفکر جهانی شیروان) در مورخه 30 بهمن ماه در تهران برگزار گردید .
در این دیدار استاد توضیحات خلاصه و مفیدی در مورد دغدغه های که باعث شد تا نظریه قاره کهن و کهکشان اندیشه ها ، ارایه نمایند را برای حضار مطرح نمودند همچنین بصورت مفصل تر به دغدغه های خود در مورد توسعه شیروان و پتانسیل های بی نظیر این خطه از کشور عزیزمان پرداختند که انشاا... در روزهای اینده راهنمایی های حکیم به صورت تکمیلی خدمت شما عزیزان ارایه خواهد شد
در ضمن این جلسه با حضور استاد علی باقری و یک مهمان ویژه غیر شیروانی از دوستان ایشان جناب آقای پدرام راهنمای تور های تهران گردی و ایرانگردی که در موزه ایران باستان گروه شیروانی را مورد لطف خود قرار داده بودند رونق بیشتری بخود گرفت بخصوص درموضوع گردشگری و استفاده از پتانسیل های شهرستان این اساتید محترم پیشنهاد های بسیار خوبی داشتند که انشاا... با ارایه این طرح ها به مدیران مربوطه شهرستان امیدواریم گام های استوارتری در توسعه پایدار شهرستان برداشته شود .

در پایان جا دارد از زحمت بی دریغ استاد علی باقری برای همه هماهنگی ها و محبت هایشان صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم

دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 1_513_Didar_hakim_orod_bozorg
برای دیدن عکس در ابعاد بزرگتر بر روی آن کلیک کنید

معرفی افراد دریف بالا از چپ آقایان : سید ابوالفضل حسینی ، فرج اله حیدریان ، رضا شعبان پور ، حسنعلی محمودی ، رمضان سالاری ، حکیم ارد بزرگ ، اسد محمدی مقدم ، محمد شاکری (عضو شورای بخش مرکزی و شورای شهرستان) ، اسحاق صادقیان ، روح اله ابراهیم زاده
معرفی افراد دریف پایین از چپ آقایان : علی اکبر پور شعبان ، میلاد محمدی ، پدرام ، استاد علی باقری ، هادی شیرزاد (عضو شورای بخش مرکزی) ، علی محبت پور (عضو انجمن فرهیختگان و رئیس شورای بخش مرکزی) ، منوچهر نبی زاده (عضو انجمن فرهیختگان)
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 2_513_Didar_hakim_orod_bozorg
برای دیدن عکس در ابعاد بزرگتر بر روی آن کلیک کنید

همچنین حکیم ارد بزرگ ، بزرگترین فیلسوف جهان در این جلسه با درایتی خاص از آقای هادی شیرزاد که با همکاران زحمت کش خود در راه و ترابری شیروان و هلال احمر شیروان در 16-18 آبان ماه سال جاری جان شش چوپان و بیش از 3200 راس دام آنها را که در کولاک شدید ارتفاعات اوغاز گرفتار شده بودند را نجات داد  به صورت ویژه تشکر نمودند که در تصویر بالا این لحظه نیز ثبت گردید .

+ شیران شیروان از آقای مهندس منوچهر نبی زاده به خاطر اطلاع رسانی این مراسم باشکوه تشکر ویژه دارد.
+ خوانندگان محترم شیران شیروان به محض دریافت عکس ها و مطالب بیشتری از مراسم فوق ، آن را بلافاصله در اختیار شما قرار خواهیم داد .

در وبسایت لیلا صادق زاده عکس های بیشتری از این مراسم دیدم :

دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Great_orod_901
تجلیل حکیم ارد بزرگ از هادی شیرزاد (شیروانی شجاعی که جان 6 نفر را در هنگام بارش شدید برف و بوران نجات داد)

دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Great_orod_920
از راست : استاد علی باقری ، مهندس منوچهر نبی زاده ، هادی شیرزاد ، حکیم ارد بزرگ ، علی محبت پور و محمد شاکری

دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Great_orod_921
برای مشاهده عکس بالا ، با ابعاد بسیار بزرگتر ، بر روی آن کلیک کنید

دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Great_orod_922
حکیم بزرگ شیروان در کنار مهندس منوچهر نبی زاده

دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Great_orod_923
استاد پدرام ، اسحاق صادقیان و استاد علی باقری
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Great_orod_924
ایستاده از راست : رمضان سالاری ، حسنعلی محمودی ، روح الله ابراهیم زاده ، علی اکبر پور شعبان، حکیم ارد بزرگ ، استاد پدرام ، مهندس منوچهر نبی زاده ، اسد محمدی مقدم ، استاد علی باقری ، رضا شعبان پور ، فرج الله حیدریان و اسحاق صادقیان - و نشسته از راست : محمد شاکری ، علی محبت پور و هادی شیرزاد

دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Great_orod_925
روح الله ابراهیم زاده ، حکیم ارد بزرگ و استاد پدرام

دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Great_orod_926
برچسب‌ها: حکیم ارد بزرگ، سید ابوالفضل حسینی شیروان، فرج اله حیدریان شیروان، رضا شعبان پور، حسنعلی محمودی شیروان، رمضان سالاری شیروان، اسد محمدی مقدم شیروان، محمد شاکری شیروان، اسحاق صادقیان شیروان، روح الله ابراهیم زاده شیروان
دیدار با حکیم ارد بزرگ در تهران 30 بهمن 1393 Great_orod_900
برای مشاهده عکس بالا ، با ابعاد بسیار بزرگتر ، بر روی آن کلیک کنید
معرفی افراد حاضر در این دیدار که عکس آنها را می بینید :
ردیف بالا از چپ آقایان : سید ابوالفضل حسینی ، فرج الله حیدریان ، رضا شعبان پور ، حسنعلی محمودی ، رمضان سالاری ، حکیم ارد بزرگ ، اسد محمدی مقدم ، محمد شاکری (عضو شورای بخش مرکزی و شورای شهرستان) ، اسحاق صادقیان ، روح الله ابراهیم زاده
معرفی افراد ردیف پایین از چپ آقایان : علی اکبر پور شعبان ، میلاد محمدی ، پدرام ، استاد علی باقری ، هادی شیرزاد (عضو شورای بخش مرکزی) ، علی محبت پور (عضو انجمن فرهیختگان شیروان و رئیس شورای بخش مرکزی) ، منوچهر نبی زاده (عضو انجمن فرهیختگان شیروان)

مطالب بخش نظرات شیران شیروان :

مصطفی گلیانی
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵
خانـم ماهــک عزیـــز ســـلام
این عکس ها و مطالب باعث میشه از ته قلب شاد بشویم خانم ماهک از این که هربار که به شیران شیروان می آییم شادمان می کنید سپاسگذاریم . من بارها شنیده ام که حکیم محبوب شهرمان دعوت وزراء و مدیران ارشد دولتی را برای دیدار قبول نکرده و نمی کنند اما این دیدارها و این تجلیلی که از آقای هادی شیرزاد پهلوان عزیز شهرمان کرده اند مشخصه که حکیم دلشان با مردم شیروان است .

پاینـــده شیـــران شیــــروان

ایلیا
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۳:۷
شیران شیروان بهترین سایت شیروان . از شما خانم ماهک به خاطر این مطالب و عکس های زیبا متشکریم

سارا آشوری
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۵:۵۵
ماهک جونم مرسی
محبوبیت حکیم ارد بزرگ به خاطر همین رفتارهای مهربانانه است حکیم از کسانی تجلیل می کنند که کمتر کسی به آنها توجه کرده است الان کلی دنبال اسم آقای هادی شیرزاد گشتم چیزی ندیدم شیروان را هم در کنار اسم این همشهری شجاع شهرمان گذاشتم این خبر آمد :
((علی محبت پور، هادی شیرزاد، سید قاسم موسوی ، حیدر حسن زاده و محمد کاظم شاکری منتخبان اعضای اصلی و محمد تقی بصیرتبهمن اوغازی نیز به عنوان منتخبان اعضای علی‌البدل شورای اسلامی بخش مرکزی شیروان معرفی شدند.))
خبر مربوط به 7 مهر 1392
واقعا چرا رسانه های ما اینطوری هستند .
اما از حالا به بعد هادی شیرزاد اسم همه مردان شجاع شیروان میشه ما از حکیم بزرگمان یاد گرفتیم همیشه مهربونترین آدمها رو دوست داشته باشیم . از آقای منوچهر نبی زاده هم که ما را شریک این خبر عالی کردن مـــــــــــــمـــــــــنـــــــونــــــیم
ماهک جونم
اون موردی که گفتی رو به دبیرمان گفتم و اونم گفت آماده همکاری است .

سمانه زمانیان
یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۳:۳۲
ماهک جون
سوپرایز شدم
امیدوارم روزی برسه تا ما هم بتونیم با حکیم عکس بگیریم
البته با لباسی که دوست داریم نه این لباس فورم مدرسه که اصلا ازش خوشم نمیاد

سمانه زمانیان
یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۳:۳۹
برام جالبه این آقای بجنوردی که همیشه ، ایراد می گیره الان کجاست ؟؟؟

دوشنبه 4 اسفند1393 ساعت: 6:4     توسط:بجنوردی
خانم زمانیان این حرفت رو می زارم به حساب تازه واردیت .
چون همه اینجا می دونند من در کنار انتقادهایم از دوستان شیروان و شیروانی ها هستم

دوشنبه 4 اسفند1393 ساعت: 11:50     توسط:mana
سمانه خانم لطفا زیاد سخت نگیر هم استانی عزیز ما اگر علاقه ای به شیروان و حکیم نداشت ضرورتی نداره به وبلاگ های ما سر بزنه اگر انتقاداتش منصفانه باشه کمک می کنه که انشاا... این راه توسعه شهرستان و استانمان را استوارتر برداریم.
.

برچسب‌ها: شورای بخش مرکزی شیروان, شورای شهرستان شیروان, انجمن فرهیختگان شیروان, شیروان, هادی شیرزاد
نوشین ناصری
نوشین ناصری

رتبه : 120488

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة