Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند

دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Empty دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند

پست من طرف reza shahabi الأربعاء مارس 25, 2015 1:07 pm

وقتی نابغه ای حقیقی در دنیا پیدا می شود می توانید او را از این نشانه بشناسید : تمام ابلهان علیهش متحد می شوند . (جاناتان سوئیفت)

بزرگترین فیلسوف جهان حکیم ارد بزرگ است این موضوع نیاز به اثبات و تاکید ندارد کافی است در گوگل سرچ کنید . حال که همه عالم و آدم از اندیشه های حکیم بزرگ سرزمینمان بهره می برند و نظریاتش را استفاده می کنند و درباره آنها حرف می زنند چند آدم بیمار هم حکیم بزرگ کشورمان را بد می خوانند و به او دشنام و فحش می دهند . کوشش می کنند تخریبش کنند و اینگونه درون آتش گرفته خود را سرد نمایند اصلا معلوم نیست چرا می سوزند آنقدر بی سواد هستند که نمی دانند حکمت چیست نمی دانند حکیم کیست نمی دانند ارد بزرگ از چه سخن می گوید حتی یک جمله از حکیم را نمی توانند نقد و تفسیر کنند آنها با چشمان بسته و گوش های ناشنوا دهان باز کرده و فریاد و جیغ بنفش می کشند غافل از اینکه مردم به آنها می خندند و می گویند این بابا رو باش !
ما هم مدام این بین حافظ به ذهنمان می رسد که :

ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست

عرض خود میبری و زحمت ما میداری

دوست عزیزم نوشین ناصری مطلبی با عنوان یک مشت شیاد که به حکیم ارد بزرگ شیاد می گویند  نوشته است .
و در متن نوشته اش به ابلهانی که بر علیه حکیم ارد بزرگ می نویسند اشاره نموده است به ایشان هم می گویم این آدمهای بیمار تشنه دیده شدن هستند تشنه مطرح شدن هستند نباید این فضا برایشان به وجود بیاید بگذارید خودشان را با حقارتهایشان به آتش بکشند بگذارید بدترین صفت هایی که لایق آن هستند را به حکیم بزرگ بگویند به آنها توجه نکنید چون واقعا وجود ندارند اگر وجود داشتند آنها هم برای خودشان چیزی می شدند یک مشت انگل نمی توانند به پیکره پاک و خوب صدمه ایی وارد سازند .

پس ما خوب پاک باشیم و به هدفمان که همان مهر و دوستی در بین همه ایرانی ها و انسانها هاست فکر کنیم .

دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Great_Orod_Shirvan

دشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Logoدشمنان حکیم ارد بزرگ, شیاد و مریض هستند Logo
reza shahabi
reza shahabi

رتبه : 127304
شهر من : Sydney

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة