Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
حکیم ارد بزرگ زنده است ... Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
حکیم ارد بزرگ زنده است ... Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
حکیم ارد بزرگ زنده است ... Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
حکیم ارد بزرگ زنده است ... Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
حکیم ارد بزرگ زنده است ... Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
حکیم ارد بزرگ زنده است ... Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
حکیم ارد بزرگ زنده است ... Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
حکیم ارد بزرگ زنده است ... Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
حکیم ارد بزرگ زنده است ... Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

حکیم ارد بزرگ زنده است ...

+2
نیایش میلانی
سمانه سرافراز
6 مشترك

حکیم ارد بزرگ زنده است ... Empty حکیم ارد بزرگ زنده است ...

پست من طرف سمانه سرافراز الخميس فبراير 05, 2015 5:44 pm

حکیم ارد بزرگ زنده است ... Neshast%20ba%20hakim%20orod%20bozorg%208

حکیم ارد بزرگ زنده هستند
حکیم ارد بزرگ در قید حیات هستند
حکیم ارد بزرگ نمرده اند !!!
نمی دونم چرا و به چه دلیل خیلی ها می نویسن حکیم ارد بزرگ فوت کرده !
مثلا در طی 5  سال گذشته متنی رو منتشر می کنند با عنوان :
آخرین سخنان برخی بزرگان پیش از مرگشان
آدرس های زیر را ببینید :

http://nrahmani.blogfa.com/post-342.aspx
http://ashbahe7tir.blogfa.com/post-261.aspx
http://kani1.blogfa.com/post-7.aspx
http://dreamstime.persianblog.ir/post/34
http://maryam2007.blogfa.com/post-26.aspx
http://meysamtehrani021.blogfa.com/post-19.aspx
http://www.tebyan.net/newindex.aspx/SWF/1385/12/index.aspx?pid=934&articleID=454269

پوستر زیر را در سایت ایران ویج دیدم
http://www.iranvij.ir
حکیم ارد بزرگ زنده است ... K2S10
می بینید  الان در 2013 میلادی هستیم و حکیم ارد بزرگ زنده هستند اما تاریخ وفات هم برای ایشان نوشته اند آنهم سیصد سال پیش !!!
در بخش نظرات این سایت نوشته شده است :
سلام
وااا ! تا جایی که من خوندم ارد بزرگ زنده هستند و در شهر کرج زندگی می کنند می توانید سرچ کنید در پوستر تاریخ تولد و وفات برای ایشان هست اونم حدود ۳۰۰ سال پیش !
من فکر می کنم تاریخی که نوشته شده مربوط است به زندگینامه بنجامین فرانکلین ، دانشمند و سیاستمدار امریکایی ( ۱۷۰۶- ۱۷۹۰)

زمانی که حکیم ارد بزرگ به پرسش های عمومی پاسخ می گفتند هم سئوالی از ایشان شده بود که در اینترنت هم منتشر شد بدین مضمون :
یکی از دوستام اس ام اس زده که حکیم ارد بزرگ چهارصد سال سن شون است آیا این حرف درسته ؟؟؟؟ از وقتی این پیامک به دستم رسیده کل عکس های شما رو در ایمیج تصاویر گوگل سرچ کردم و نگاه کردم و شوکه شده ام مگر میشه در ایران یه انسان چهارصد ساله الان داشته باشیم ؟؟؟؟؟

پاسخ حکیم ارد بزرگ :
اندیشه خود را درگیر ، اینگونه خبرچینی ها و شایعات نکنید .

حکیم ارد بزرگ زنده است ... 01_marge_hakim

در بخش پیش فرض های جستجوگر گوگل هم یک پیش فرض هست با این عنوان : "مرگ ارد بزرگ"
که این مورد نشان دهنده این نکته است که بسیاری فکر می کنند براستی حکیم بزرگ کشورمان فوت کرده اند احتمالا بزرگترین دلیل این امر بایکوت رسانه ایی بزرگترین اندیشمند و متفکر حال حاضر ایران است .
صدا و سیما در برنامه خنده بازار حکیم ارد بزرگ را مورد ریشخند قرار می دهد  اما کوچکترین مصاحبه یا خبری از ایشان منتشر نمی کند .

درباره برنامه خنده بازار ، پرسش زیر از حکیم ارد بزرگ شده بود :

سلام حکیم عزیز
من همیشه داخل برنامه های فکری و فلسفی تلویزیون بدنبال دیدن شما بودم اما چهارشنبه 1 آبانماه 1392  در بخش دادگاه "برنامه خنده بازار"  که برنامه ایی طنزه دیدم از شما گفته می شه و البته به شوخی ، که همه مشکلات دنیا رو انداختن بر گردن شخصیت متهمشون که اسمش "ارد شوخکی" بود و جالبتر اینکه اشاره کردن به دورانی که شما کاریکاتور هم می کشیدید و خود بازیگری که نقش ارد را بازی می کرد  گفت من از بچگی به کاریکاتور علاقه داشتم .
حکیم عزیز این سئوال تو ذهنم نقش بسته که چرا تلویزیون و رادیو از انعکاس چهره حقیقی و والای شما طفره می رن آیا واهمه دارن یا شما خودتون دلیلی برای حضور در برنامه های تلویزیونی نمی بینین ؟

پاسخ حکیم ارد بزرگ هم این بود :
بسیار خوب ،  پس برخود لازم می دانم از مدیران این برنامه طنز سپاسگذاری کنم چون حداقل آنها به یاد اهل اندیشه هستند !...
و اما در پاسخ به بخش دوم نوشته شما باید بگویم رسانه ها طبق سیاست های خود رفتار می کنند پس نمی توان از آنها خرده گرفت و اُرد هم نیازی به حضور در برنامه های آنان نمی بیند ... اگر اجازه دهند همین فضای مجازی و اینترنت هم از سرمان زیاد است .

تنها شبکه جهانی جام جم در تیزماه 1392 به مدت یک ساعت برنامه زنده از حکیم ارد بزرگ برای ایرانیان برون مرزی پخش کرد .

حکیم ارد بزرگ زنده است ... FILE6546
حکیم ارد بزرگ زنده است ... FILE5960

مطبوعات و سایت های خبری ما هم که تنها بدنبال مطالب زرد و عوام پسند هستند امیدوارم این نوشته موجب حساسیت لازم در این باره بشود ...

و در واقع بزرگترین اندیشمند و حکیم زنده ایران و جهان را زنده در گور نگذاریم...

حکیم ارد بزرگ زنده است ... Kashan%20-%20hakim%20orod%20bozorg-3-700
حکیم ارد بزرگ بر مزار سهراب سپهری

حکیم ارد بزرگ زنده است ... Kashan%20-%20hakim%20orod%20bozorg-1-700
حکیم ارد بزرگ در کاشان - آذرماه 1392

حکیم ارد بزرگ زنده است ... Aramgah_orod

ارد بزرگ  ، حکیم ارد بزرگ  ، ارد بزرگ کیست  ، ارد  ، کتاب سرخ  ، زندگینامه حکیم ارد بزرگ  ، زندگی نامه ارد بزرگ ، پندهای حکیمانه  ، بیوگرافی ارد بزرگ ، ارد بزرگ کیست؟  ، زندگینامه ارد بزرگ  ، اردیسم  ، تصاویر جمله دار  ، اردبزرگ ، ارد بزرگ بیوگرافی  ، ارد بزرگ کیست  ، پند های مهربانی  ، پندهای حکیمانه  ، حکیم ارد بزرگ  ، حکمت اردیسم  ، حکیم ارد بزرگ زندگی  ، ارد قاره کهن  ، جملات پندی  ، جملات بزرگان برای افراد مغرور  ، ازندگی نامهی حکیم یا دانشمند در ویکی پدیا  ، سخن بزگان + جایگاه انسانهای بزرگ  ، سخنان حکیمانه شاهان ایرانی همراه عکس رمینه ، جکیم ارد بزرگ  ، حکیم ارد بزرگ که بود  ، تصاویرجمله دار حکیمانه  ، سخنانی از بزرگان درمورد زیبایی ظاهری  ، ریتم و ضرب اهنگ در پوستر و روز نامه و عکس ، پوستر سخنان زیبا  ، حکىم ارد  ، زندگی نامه ارد بزرک  ، حکیم اردوی بزرگ  ، کتاب ارد بزرگ  ، زندگینامه ارد  ، جملات رموزپیشرفت از مردان بزرگ  ، جملات تصویری از خوانندگان  ، سخنان حکیمانه درباره بزرگ بودن  ، حکیم ارد بزرگ کیست  ، عکس جاودانه  ، زندگی نامه اردبزرگ ، ُرد بزرگ کیست؟ ، زندگینامه پندآموز اشخاص علمی بزرگ ازکودکی ، انلود سخنرانی ارد بزرگ ، درباره اردبزرگ ، معرفی کتابی شامل زندگینامه شخصیتهای بزرگ ایرانی  ، حکیم ارد بزرگ کیست؟  ، اراد بزرگ ، سایت ارد ، ارد بزرگ ویکی

برچسب‌ها: حکیم ارد بزرگ 400 ساله نیستند, حکیم ارد بزرگ فوت نکرده اند, حکیم ارد بزرگ زنده هستند, ارد بزرگ زنده است, ارد بزرگ در قید حیات است
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 137628

https://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

حکیم ارد بزرگ زنده است ... Empty رد: حکیم ارد بزرگ زنده است ...

پست من طرف نیایش میلانی الخميس مارس 12, 2015 5:14 pm

بزرگان ، بی باکنــــ ــد ، آنهــا خوی برتـــ ـر خویش را ، به آینــــ ــدگان هدیــه می دهنــــ ــد .  حکیم ارد بزرگ
خدا را شکر امیدوارم حکیم همیشه زنده باشند و با سخنان زیباشون ما رو پند بدهند.
نیایش میلانی
نیایش میلانی

رتبه : 118364
شهر من : تهران

پست من طرف رعنا شهسوار الإثنين مارس 23, 2015 3:46 pm

اهل فلسفه و حکمت که نمی میرند چون آنها در نوشته ها و آثارشان بین ما باقی می مانند و برای همه تاریخ حرفهایشان را می زنند . به نظرم کسانی که برای بزرگان حکمت و خرد تاریخ مرگ تعیین می کنند سخت در اشتباه هستند.

cheers  flower

اين مطلب آخرين بار توسط رعنا شهسوار در السبت أبريل 11, 2015 12:28 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
رعنا شهسوار
رعنا شهسوار

رتبه : 115301
شهر من : کیش

پست من طرف امیرعباس حسینی الأربعاء أبريل 08, 2015 1:19 am

همیشه حکیم ارد بزرگ زنده و سلامت و نیک روز باشد . چون قلب ما به خاطر وجود ایشان می تپد.

sunny flower

اين مطلب آخرين بار توسط امیرعباس حسینی در الأربعاء أبريل 08, 2015 11:50 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
امیرعباس حسینی
امیرعباس حسینی

رتبه : 118902
شهر من : آبادان

پست من طرف مصطفی براتی الأربعاء أبريل 08, 2015 2:28 pm

دوستااااان یادم میاد: مادر بزرگ دوستم که بیمار بود بیهوش شده بوده پرستارها و دکتر فکر کردن اون فوت کرده وقتی میخواستن بنده خدا رو بزارن توی تابوت اون بهوش اومده، وگرنه زنده بگورش میکردن.
study
مصطفی براتی
مصطفی براتی

رتبه : 113378
شهر من : دامغان - سمنان

پست من طرف بهنــــــ❤ــاز الأحد أبريل 12, 2015 4:51 pm

آقا مصطفی در ایران ما، آدمها علاقه عجیبی به مردن دیگران و بر پا کردن مراسم با شکوه عزاداری و سوردادن و فراهم کردن وسایل ایاب و ذهاب آن هستند . و از مردن آدم ها، آدمهای دیگر سود می برند. و خیلی ها مثل جغد، درانتظار مرگ دیگران هستند ..   حکیم ارد بزرگ زنده است ... 2236079009
بهنــــــ❤ــاز
بهنــــــ❤ــاز

رتبه : 121583
شهر من : رشت

پست من طرف دل آرام شاهدی الإثنين يوليو 06, 2015 8:46 pm

بلانسبت جغد بهناز خانم
بعضی ها هستن همش شگون بد میزن اصلا یک کلمه ی مثبت از بین حرفاشون نمیشه پیدا کرد. دست خودشونم نیستا اما شومم همش نفوس بد میزنن . اصلا همین خبر ناگواری که چند روز پیش برای حکیم پخش کرده بودند رو توجه کردید ؟ اصلا شایعشم قشنگ نیست . کم مونده بود سکته رو بزنیم .
Anonymous
دل آرام شاهدی
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة