Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام

صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Empty صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام

پست من طرف سمانه سرافراز الخميس فبراير 05, 2015 7:48 pm

صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Instagram_00
سلام به همه دوستان و همراهان "شیران شیروان"
در ادامه فعالیت هایم ، پس از بررسی سایت اینستاگرام که امروزه تقریبا اکثر چهره های شاخص اجتماعی برگه و صفحه ایی در آن دارند و روزانه عکس هایشان را در آن منتشر می کنند دیدم برگه ایی با عنوان حکیم ارد بزرگ در آن نیست و تصاویر حکیم بزرگ شهرمان به شکلی پراکنده در صفحات گوناگون منتشر شده است از این رو یک صفحه اختصاصی با عنوان حکیم در آن باز کردم به آدرس زیر:
http://instagram.com/hakim_orod_bozorg
امیدوارم بتوانم به مرور بانکی از عکس های اسطوره شهرمان را در آن گردآوری و ایجاد نمایم .

برچسب‌ها: صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام, عکس های حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام, سایت اینستاگرام حکیم ارد بزرگ, حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام, حکیم ارد بزرگ

منبع :
http://shiraneeshirvan.blogfa.com/post/46/
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 138920

https://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام Empty رد: صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام

پست من طرف سمانه سرافراز الخميس فبراير 05, 2015 7:49 pm

آزاده روشنی
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ۱۶:۲۹
ماهک جونم بهت حسودیم میشه
خسته نباشی
عالی بود امیدوارم این صفحه در اینستاگرام پر از عکس های زیبای حکیم مهربونی ها بشه صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 7صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20
در مورد اون موضوعی که پرسیدی پیگیر شدم قرار شد خبرش رو تا آخر این هفته به من بدهند . بوووووووس بااااااااای صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 10صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 18

پاسخ: متشکرم آزاده جونم صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 10صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20
ترگل بهادران
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ۱۶:۵۶
جالبه
هر باری که به شیران شیروان سر می زنم یه مطلب تازه برخورد می کنم کار خیلی خوبی کردی اینستاگرام خیلی مهمه

پاسخ: مررررسی عزیزیم
گلیانی
یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ۲۲:۹
خانم ماهک
در شب زمستان سرد وبلاگ نویسان شیروان
آتشی بر افروختید
با ماه وجودتان
شب تیره و تار را
درنوردیدید
ما هر شب از پس مهتاب شما
شیران شیروان را مرور می کنیم
بر شما آفرین می گوییم

دست مریزاد ماهـــــک شیــــــروان صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20

پاسخ:
این ماه نورش را از خورشید وبلاگ نویسان قدیمی شیروان همچون شما ، خانم حمیرا ستارزاده ، سمانه رحمتی ، عاطفه معصومی ، سهیل رحمانی و اکرم غلامی گرفته و می گیرد صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20
نادر
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ۱:۱۲
ماهک خانم خسته نباشید عالی بود صفحه حکیم ارد بزرگ در اینستاگرام 20
mana
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۲۲
با سپاس فراوان از این کار مفیدی که انجام دادید و همچنین قدر دانی می کنیم از جملات زیبای حکیم که در بالای وبلاگ نقش می بندد و کمک نموده که ما بیشتر با سخنان استاد اشنا گردیم .

پاسخ:
مانای گرامی
از نظر لطفتون متشکرم
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 138920

https://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة