Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود

2 مشترك

تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود Empty تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود

پست من طرف سوگند سهرابی الخميس يوليو 02, 2015 8:20 pm

مجسمه قهرمان ملی افغانستان شهید احمد شاه مسعود و حکیم ارد بزرگ از بزرگترین فلاسفه ایران به خاک سپرده شد ؟
چهارده سال از شهادت احمد شاه مسعود به دست چند عرب مزدور عربستان و امارات متحده عربی می گذرد اما همچنان سایه شوم و نکبت بار رفتارهای زشت آنها در افغانستان خود نمایی می کند ایادی آنها از مجسمه احمد شاه مسعود هم چشم نمی پوشند خبر زیر را بخوانید :

تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود 1435920183

طی روزهای اخیر خبرهای زیادی در مورد نابودی مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود در افغانستان به گوش می رسد . اینکه مجسمه تمام قد این دو چهره محبوب افغانستان و ایران باید پیش از نمایش عمومی به خاک سپرده شود خودش حدیث غم انگیز و تلخ مردمی است که هنوز گرفتار رفتارهای آزاردهنده و تند هستند .

تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود 1435917982
احمدشاه مسعود و نزدیکترین دوست ایرانی اش حکیم ارد بزرگ

گفته می شود مجسمه احمد شاه مسعود و حکیم ارد بزرگ به این گونه بوده که یکی از دستان احمد شاه مسعود بر روی شانه فیلسوف ایرانی حکیم ارد بزرگ بوده و با دست دیگرش افق را نشان می داده است .

تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود 1435856569

هنرمند مجسمه ساز گفته این اثر را به سفارش یک تاجر و بازرگان پنجشیری می ساخته و قرار بوده این اثر به شهر بازارک مرکز ولایت پنجشیر افغانستان منتقل شود .
اما متاسفانه در مرحله قالب گیری مجسمه ، نامه های تهدید آمیزی دریافت می کند و در نهایت مجبور می شود برای حفظ جان اثر هنری خود را در حیاط کارگاهش به خاک بسپارد .

تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود 1435926107

پیام ما برای کسانی که چشم دیدن هیچ نام و نشانی از احمدشاه مسعود و حکیم ارد بزرگ را ندارند این است که مجسمه احمد شاه مسعود و حکیم ارد بزرگ در قلب و دل ما است و قابل تخریب و دفن شدن نیست .
سوگند سهرابی
سوگند سهرابی

رتبه : 112084
شهر من : میانه

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود Empty رد: تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود

پست من طرف نیایش میلانی الخميس يوليو 02, 2015 8:35 pm

سوگند سهرابی : نوشته است:تخریب مجسمه حکیم ارد بزرگ و احمد شاه مسعود 1435926107

پیام ما برای کسانی که چشم دیدن هیچ نام و نشانی از احمدشاه مسعود و حکیم ارد بزرگ را ندارند این است که مجسمه احمد شاه مسعود و حکیم ارد بزرگ در قلب و دل ما است و قابل تخریب و دفن شدن نیست .

این همون چیزی بود که من هم می خواستم بگم .
عربستان و امارات الان یمن رو بمباران می کنند
پنهانی با کمک ترکیه به داعش کمک می کنند
در پاکستان بر علیه ما گروهک تروریستی راه می اندازند
و در افغانستان به هویت مشترک فرهنگی و ملی ما حمله می کنند .
اما آنها باید بدانند مردمی که فرهنگ دارند دانش دارند حکمت و اندیشه دارند بدون شک تسلیم رفتارهای خشونت آمیز آنها نشده و مسیر خودشون رو طی می کنند . یاد احمد شاه مسعود قهرمان ملی افغانستان و حکیم ارد بزرگ بزرگترین فلاسفه ایران با رفتارهای متحجرانه و توهین آمیز آنها از اذهان پاک نمی شود .
نیایش میلانی
نیایش میلانی

رتبه : 119656
شهر من : تهران

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة