Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه

پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Empty پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه

پست من طرف سمانه سرافراز الخميس فبراير 05, 2015 7:40 pm

متن کامل نامه جناب آقای مهندس منوچهر نبی زاده (عضو هیئت موسس انجمن فرهیختگان شیروان و مسئول دفتر نماینده مجلس در دفتر شیروان) به شیران شیروان ، فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه

با یاد یکتا

درود بر دوستان پرتلاش فعال در مطبوعات و فضای مجازی ،عزیزان باتوجه به اینکه  ملاقات چهارم دیماه با حکیم ارد بزرگ را بعد از مشخص شدن دقیق زمان آن به اطلاع دوستانی که به انها دسترسی داشتیم اعلام کردم عزیزانی که نتوانستن شرکت نمایند فرمودند سلام ما را به حکیم ارد بزرگ برسانید
بنده هم برحسب وظیفه چون قبل از جلسه با  هماهنگی قبلی خدمت حکیم عزیز رسیدم اولین موضوع سلام دوستان فعال در فضای مجازی و اصحاب رسانه را به اطلاع ایشان رساندم و استاد عزیز هم فرمودند سلام گرم مرا به تک تک این عزیزان برسانید و وقتی من از ارد بزرگ خواهش کردم پیامی برای این عزیزان بفرمایید.

فرمودند:

شیروان شهر مهر و دوستی است  سند تاریخی آن وجود طولانی ترین حکومت تاریخ ایران اشکانیان در این شهر با 474 سال حکومت واکنون هم زندگی اقوام مختلف کرد ،ترک و فارس با مهر و دوستی در کنار همدیگر و در کنار گنجیه های بزرگ باقیمانده از تاربخ این اقوام گواه این موضوع است که دوستدران و همشهریان بخصوص اصحاب رسانه و وبلاگ نویسان می بایست ضمن معرفی  ابن توانمندیهای از ارسال خبر های منفی پرهیز نموده و گزارشهای مثبت در مورد شهرستان ارایه دهند عزیزان می بایست جهانی فکر کنند و منطقه ای عمل نمایند خود را با شهرستان های همجوار مقایسه نکنند فقط به شیروانی بین ا لمللی فکر کنندو هر ایده ونظری در این زمینه دارند در جهت رشد و توسعه شیروان بکار ببندند تا شهری توسعه یافته و مدرن داشته باشیم.

با امید شیروانی آباد
منوچهر نبی زاده 

پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Shirvan_n501

عکس مهندس منوچهر نبی زاده در کنار حکیم ارد بزرگ (افتخار شیروان و بزرگترین فیلسوف جهان)

پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Shirvan_mn501

برچسب‌ها: پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان, حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, مهندس منوچهر نبی زاده, منوچهر نبی زاده عضو هیئت موسس انجمن فرهیختگان شیرو

منبع :
http://shiraneeshirvan.blogfa.com/post/42/
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 138920

https://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه Empty رد: پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه

پست من طرف سمانه سرافراز الخميس فبراير 05, 2015 7:41 pm

ترگل بهادران
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ۰:۲۹
با سخنان حکیم ارد بزرگ آدم احساس بزرگی و وقار می کنه . دوستت داریم حکیم بزرگ و ممنون از اینکه آقای نبی زاده راوی این مطلب بسیار زیبا شدند . پیام شفاهی حکیم بزرگ شیروان به فعالین فضای مجازی و اصحاب رسانه 20
ایلیا
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ۶:۴۶
دوراندیشی در پیام پدرانه حکیم ارد بزرگ موج می زند امیدواریم خبرنگارهایی که مدام خبرهای بد از شیروان مخابره می کنند به خود بیایند . تا به امروز یک خبر بد در شیران شیروان نخواندم برای همین دوستش دارم .
نادر
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ۱۵:۴۹
{حکیم بزرگ شیروان فرمودند:

شیروان شهر مهر و دوستی است سند تاریخی آن وجود طولانی ترین حکومت تاریخ ایران اشکانیان در این شهر با 474 سال حکومت واکنون هم زندگی اقوام مختلف کرد ،ترک و فارس با مهر و دوستی در کنار همدیگر و در کنار گنجیه های بزرگ باقیمانده از تاربخ این اقوام گواه این موضوع است که دوستدران و همشهریان بخصوص اصحاب رسانه و وبلاگ نویسان می بایست ضمن معرفی ابن توانمندیهای از ارسال خبر های منفی پرهیز نموده و گزارشهای مثبت در مورد شهرستان ارایه دهند عزیزان می بایست جهانی فکر کنند و منطقه ای عمل نمایند خود را با شهرستان های همجوار مقایسه نکنند فقط به شیروانی بین ا لمللی فکر کنندو هر ایده ونظری در این زمینه دارند در جهت رشد و توسعه شیروان بکار ببندند تا شهری توسعه یافته و مدرن داشته باشیم.}

حکیم بزرگ سخنانتان را با گوش دل شنیدم و بکار خواهیم بست . لازم است از آقای مهندس نبی زاده به خاطر پیوندی که بین حکیم بزرگ و ما بر قرار کردند تشکر و قدردانی بنماییم .

پاسخ: به گرفتن خبرهای خوب و شیرین از مهندس نبی زاده عادت کرده ایم
بدون نام
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ۸:۳۶
افز ا یش با ز دید و ا قعی با ارسال نظر ا نبوه در کو تا ه تر ین ز مان!

w w w . b l o g l e e c h . c o m
سهیل رحمانی
جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۳ ۱۹:۳۷
پیام حکیم ارد بزرگ باید به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه شیروان از طریق دفتر نماینده به شکلی رسمی گفته شود و از آنها بخواهند به هیچ وجه در اخبار خود ، چهره شهر شیروان را بد جلوه ندهند . به جای پرداختن مستمر به نکات منفی ، به هویت بالنده و آثار گرانبها و مشاهیر و بزرگان شیروان بپردازند باید از شیروان سیمای یک شهر فرهنگی و دوستداشتنی ارایه شود .

چنانچه حکیم می فرمایند :
((شیروان شهر مهر و دوستی است سند تاریخی آن وجود طولانی ترین حکومت تاریخ ایران اشکانیان در این شهر با 474 سال حکومت واکنون هم زندگی اقوام مختلف کرد ،ترک و فارس با مهر و دوستی در کنار همدیگر و در کنار گنجیه های بزرگ باقیمانده از تاربخ این اقوام گواه این موضوع است که دوستدران و همشهریان بخصوص اصحاب رسانه و وبلاگ نویسان می بایست ضمن معرفی ابن توانمندیهای از ارسال خبر های منفی پرهیز نموده و گزارشهای مثبت در مورد شهرستان ارایه دهند عزیزان می بایست جهانی فکر کنند و منطقه ای عمل نمایند خود را با شهرستان های همجوار مقایسه نکنند فقط به شیروانی بین ا لمللی فکر کنندو هر ایده ونظری در این زمینه دارند در جهت رشد و توسعه شیروان بکار ببندند تا شهری توسعه یافته و مدرن داشته باشیم.))
لازم است بار دیگر از جناب آقای نبی زاده به خاطر پیگیری های ارزشمندشان و بخصوص این موضوع قدردانی شود . آقای نبی زاده فضای شهر شیروان را با نشاط تر از هر زمان دیگری نموده اند .

پاسخ:
کاملا با حرفاتون موافقم
زهرا م
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹
با نظر بالا کاملا موافقم متاسفانه وقتی با همشهری هایی که امروز به مشهد و دیگر جاها مهاجرت کرده اند صحبت می کنم همه شان از اخبار بد در مورد شیروان می گویند از اعتیاد و ... متاسفانه خبرنگاران ما نادانسته چهره شهرمان را منفور و زشت جلوه داده اند باید قدردان حکیم بزرگ تاریخ شهرمان باشیم که آگاهانه انگشت بر روی چنین عارضه خطرناکی گذاشته و آن را یادآوری کرده اند شیروان ما مانند همه شهرهای دیگر نکات زیبا و جالبی دارد که باید بر روی آنها کار کرد . از آقای نبی زاده خواهش می کنیم مقدمات برگزاری سمیناری با حضور حکیم ارد بزرگ و خبرنگاران و اصحاب رسانه را در شیروان فراهم نمایند من فکر می کنم رسانه های شیروان باید تحت آموزش قرار گیرند از آدمهایی که به شکلی اتفاقی خبرنگار شده اند ! توقع نمی رود که بتوانند چهره شهری را که سالهای سال در اذهان ایرانیها زشت کرده اند را تغییر دهند . اگر آنها را به حال خودشان باقی بگذارید معلوم نیست تا چند سال دیگر چه بلایی به سر چهره شهر بیاورند که هزار حکیم ارد بزرگ هم نتوانند افتضاح بوجود آمده را درمان کنند .
سمانه سرافراز
سمانه سرافراز
Admin

رتبه : 138920

https://hakimorod.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه