Subscribe to by Email

خورشید تابان فلسفه

کاملترین مستند در مورد استاد فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

اینجا ببینید کلیک کنید ( 52 دقیقه )

https://i.imgur.com/Jj7rGxc.jpg

اگر مستند ((خورشید تابان فلسفه)) را دیده و یا دانلود کرده اید دیگر نیازی به دانلود فیلمهایی که در ادامه می آید ندارید چون در آن مستند همه موارد زیر آمده است.

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون آزادی را اینجا ببینید کلیک کنید

ویدئو سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ پیرامون انسانیت را اینجا ببینید کلیک کنید

فیلمی نادر، از کسانیکه توانستند فیلسوف حکیم ارد بزرگ ، را از نزدیک ببینند.

ویدئو نظریه قاره کهن فیلسوف حکیم ارد بزرگ، اینجا کلیک کنید

ویدئو درباره ایده دیوار مهربانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ را اینجا ببینید کلیک کنید

المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ژاپن The philosophy of Orodism in Japan
61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:54 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اتیوپی The philosophy of Orodism in Ethiopia
61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:51 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بلژیک The philosophy of Orodism in Belgium
61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:48 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کرواسی The philosophy of Orodism in Croatia
61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:45 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور جمهوری چک The philosophy of Orodism in Czech Republic
61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:44 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور اکوادور The philosophy of Orodism in Ecuador
61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:41 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور مالزی The philosophy of Orodism in Malaysia
61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:39 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گینه استوایی The philosophy of Orodism in Equatorial Guinea
61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:37 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور دانمارک The philosophy of Orodism in Denmark
61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path Emptyالأحد يوليو 25, 2021 7:34 am من طرف بهنــــــ❤ــاز

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path

61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path Empty 61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path

پست من طرف بهنــــــ❤ــاز الأربعاء فبراير 10, 2021 6:25 am

آنکه نمی تواند از خواب خویش، برای فراگیری دانش و آگاهی کم کند، ارزش برتری و بزرگی ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

اندیشه برتر، در روزهای توفانی و آشوب و همچنین آسودگی و آرامش، توانایی برتر خویش را از دست نمی دهد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

هر ثروتمندی توانا نیست، آدم توانا، انساندوست و بخشنده است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

آدم توانا، به توانایی خویش باور دارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

آدم توانا، دیگران را ناتوان نمی نامد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

آدم توانا به جای نشان دادن ناتوانی دیگران، راه درست توانایی را نشان می دهد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

امیدوار مباش دیگران همواره همراهیت کنند، باید دست بر زانوی خویش گیری. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

آدمهای ناتوان، همواره می نالند و به زمین و زمان دشنام می دهند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

آنان که برای بهروزی آدمیان کوشش می کنند، شایستگان همه دوران ها هستند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

با اشک ریختن ما، ناتوانان، توانا نمی شوند، باید کوشش کرد و توانا شد، آنگاه کمک نمود. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

61 Notable Quotes By The The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Illuminate Your Path Japan_20

هیچگاه هماورد خویش را کوچک مپندار، چون او، انگیزه پیشرفت و پویش است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

برای انجام کاری بزرگ، نباید بدنبال رخدادی ناگهانی بود، آرمان بزرگ، با کار و کوشش بدست می آید. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

توانایی در کاشانه خاموش نا امیدان، یافت نمی شود. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

زمانی از توانایی خویش لذت می بریم، که در راه بدست آوردن آن، کوشش بسیار نموده ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

سازگاری با زیستگاه و کوشش برای بهتر شدن جایگاه امروزی، ویژگی آدمهای خردمند است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

سپاسگزاری از دیگران، نشان فرهمندی و تواناییست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

کارگزاران شایسته، کارهای مهم را، بدست ناتوانان نمی سپارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

هیچ زمستانی توان فسردن خون آدمهای فداکار و با شرف را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

تواناترین آدمیان، بر دلها فرمانروایی می کنند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

فداکاری تنها زمانی زیباست که برای ستمدیدگان دردمند باشد نه اربابان قدرت. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
بهنــــــ❤ــاز
بهنــــــ❤ــاز

رتبه : 123283
شهر من : رشت

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة